M12 Endüstriyel Switch 8 Port Gigabit M12 + 2 Port MM LC Duplex Port Yönetilebilir IP67 @ CLR-RWS-6010M

İletişime Geçiniz M12 Endüstriyel Switch 8 Port Gigabit M12 +  2 Port MM LC Duplex Port Yönetilebilir IP67 @ CLR-RWS-6010M

 

 Port Tipi Konnektör Tipi

 Bakır portlar

 M12 8-pole A-coded

 Fiber portlar

 DH-24 waterproof connectors (LC Multimode)

 Console port

 M12 4-pole D-coded

 Power portu

 M12 5-pole A-coded

 

 

Hardware Technology
Fixed port8 10/100/1000M M12 Copper ports.
2 1000M LC Fiber ports.
1 Console port.
Connectors10/100/1000M Copper ports: 8 x M12 8-pole A-coded
1000M Fiver ports: 2 x DH-24 waterproof connectors (LC)
Console port: 1 x M12 4-pole D-coded
Power port: 1 x M12 5-pole A-coded
Network Cable10Base-T: 2-pair UTP/STP Cat. 3,4,5/5E,6 cable EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
100Base-T: 2-pair UTP/STP Cat. 5/5E,6 cable EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
1000Base-T: 4-pair UTP/STP Cat. 5E,6 cable EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
Optical CableMulti-mode: 50/125um~62.5/125um
 
LED IndicatorsPWR and Link/Act LED.
Input voltage12~56VDC
Power consumption≤15W
Operating temperature-40℃~75℃
Storage temperature-40℃~85℃
Relative humidity5%~95% (non-condensing).
  
  
Layer 2 Switching
Switching capacity20G
MAC address table8K
MAC Address BindingSupport.
MAC Address FilteringSupport.
MAC Address Learning controlControl number of port-based MAC address learning.
Jumbo FrameJumbo packets up to 16379 bytes.
Port FeaturePort Control.
Port Isolation.
Port Self-loop Detection.
Port MirroringSupport.
VLAN4K 802.1q VLANs, Support Ingress filter.
Link AggregationUp to 8 maximum aggregation groups, each containing up to 8 ports.
Traffic controlIEEE 802.3x full-duplex flow control.
Rate LimitUnit: 64kbps.
Spanning TreeIEEE 802.1d Spanning Tree Protocol (STP)
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)
Ring ProtocolSupport EAPS.
MulticastSupport 256 Multicast groups.
Support IGMP Snooping.
  
  
Layer 3 Switching
Static ARPSupport.
HOST Static RoutingSupport.
L3 VLAN interfaceUp to 32 L3 VLAN Interface.
  
  
Convergence
QoS4 output queues on each port.
Support flexible queue scheduling algorithms: WRR, Q+WRR.
Support port-based / MAC-based / 802.1p / DSCP classification.
  
  
Security
ACLSupport Standard IP / Extend IP / MAC IP / ARP
Support 512 entries
Security FeaturesSupport MAC-based 802.1X authentication.
Support AAA/RADIUS authentication.
Support WEB/Telnet password protection.
Support Accessing privilege mode password protection.
Self-protectionSupport CPU Self-protection.
  
  
Management
CLISupport CLI (Commend Line Interface) configuration mode.
ConsoleSupport Configuration via the console port.
TelnetSupport Local/remote configuration via Telnet.
WEBSupport WEB management system.
SNMPSupport System configuration with SNMP v1/v2/v3.
User ManagementSupport Multi-user management.
System LogSupport.
Configuration File Download/UploadSupport Download/Upload configuration File via WEB/TFTP.
Upgrade FirmwareSupport Upgrade Firmware via WEB/TFTP/Console.
  
  
Debugging
PINGSupport.
TRACEROUTESupport.
Telnet clientSupport.
Process ViewSupport.

 

 

 

CLR-RWS-6010M @ IP67 Suya Dayanıklı 8 port 10/100/1000Base-T M12 + 2 port 1000Base-SX Multimode LC Yönetilebilir Endüstriyel Switch, Water-proof switch

 

IP67 water-proof endüstriyel koruma sınıfında, Duvar ve DIN-Rail ray montajlı, yönetilebilen, Gigabitethernet Layer2+ ağ anahtarı.

Cihaz üzerindeki bakır ethernet portları M12 8-pin dişi konnektörlüdür. Bu portlara irtibatlanacak olan patch cordlar M12 erkek konnektörlü olmalıdır.

Zorlu endüstriyel ortamlarda, kesintisiz ve yüksek performansla çalışabilecek şekilde tasarlanmış olup sallanma, sarsıntı gibi ağır dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Ayrıca suya karşı IP67 koruma sınıfındadır.

Ayrıca elektromanyetik etkiler minimize edilmiştir.

Yaygın olarak Demir Yolu Haberleşme sistemlerinde kullanılır. (M12 Railway Switch). Ayrıca Maden Haberleşme altyapıları (Mining Applications) ve Lojistik Sistemlerde de kullanılır.

 

Anahtar Özellikleri

  • IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z ethernet standartlarına uygudur
  • Bakır ethernet bağlantıları yapmak için 8 adet M12 8-pinli dişi port
  • Fiber ethernet bağlantıları yapmak için 2 adet Multimode LC Duplex dişi port
  • Elektrik besleme bağlantısı için 1 adet 5-pinli erkek power girişi.
  • Konsol üzerinden CLI ile yönetim için 5-pinli dişi seri port
  • M12 portların çalışma hızları 10/100/1000Mbps (1000Base-Tx). Auto-negotiate.
  • Portları IP67 waterproof (su geçirmez) ve dustproof (toz geçirmez)'dir.
  • Backplane Anahtarlama Kapasitesi 20Gbps
  • ITU-T G.8032, ERPS Ring desteği - link kesintisi durumunda 20ms'de ringi otomatik yeniler
  • Standard IP/ Extend IP / MAC IP / ARP ACL
  • Multimedya uygulamaları için IGMP snooping ve IGMP Query modu
  • Port mirror ve bandwidth kontrolü
  • IEEE802.3x Flow control
  • Port Based VLAN / 802 .1Q Tag VLAN desteği
  • IEEE802.3ad Port trunk LACP
  • Spanning tree protocol IEEE 802.1d
  • IEEE 802.1p class of service
  • IEEE 802.1x kullanıcı yetkilendirme
  • Broadcast storm filtresi
  • DHCP server ve client
  • System event log
  • command line interface (CLI) ile yönetilir
  • Web/SNMP/Telnet/Console
  • Besleme portu ve data portları için Surge protection
  • Güç girişi: 12~60VDC
  • Çalışma sıcaklık aralığı: -40~75℃
  • Endüstriyel tip olan anahtarın çalışma sıcaklık aralığı -40°C ~ 75°C
  • IP67 endüstriyel koruma sınıfına uygun yapıdadır.
  • DIN-Rail ve Duvar montajlı. 

 

Dosya Adı
CLR-WIES-1005N Waterproof M12 Switch Kataloğuİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1698
  • Ürün Kodu: CLR-RWS-6010M
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: M12 Ethernet Switch, EN50155 Switch, M12 Industrial Switch, Waterproof Switch, Managed M12 Switch, CLR-RWS Serisi