AFL Fiber Optik Işık Kaynağı Contractor Serisi CSS1-SM

AFL Fiber Optik Işık Kaynağı Contractor Serisi CSS1-SM

CSS1-SM AFL Contractor Serisi Fiber Optik Işık Kaynağı Kataloğu


 

Teknik katalog

Ürüne ait teknik katalog için tıklayın

 

 

 

 

CSS1-SM AFL Fiber Optik Işık Kaynağı Contractor Serisi


 

AFL Contractor Series Light Source CSS1-SM

Contractor Serisi Işık Kaynakları ve Güç Ölçerler, teknisyenlerin fiber ağların kurulumuna ve bakımına odaklanmasını sağlayan sezgisel basit kullanıcı arayüzü ile tasarlanmış sağlam test cihazlarıdır. Hem tek modlu hem de çok modlu kit seçenekleri, ağ ekleme kaybını, süreklilik kontrollerini ve fiber tanımlamayı ölçmek için araçlar sağlar.

 

CSS1-SM Lazer Kaynağı
Tek test portundan 1310 nm ve 1550 nm LAZER çıkışı
Çıkış portu, esneklik ve temizleme ve inceleme için launch fibere erişim için UCI dişli adaptörlerini (FC, SC, ST, LC) kabul eder

CSS1-MM LED Kaynağı
Tek test portundan 850 nm ve 1300 nm LED çıkışı 50 μm ve 62,5 μm mandreller dahildir

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 451
  • Ürün Kodu: CSS1-SM
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: AFL Fiber optik ışık kaynağı, AFL CSS1-SM, CSS1-SM, light source, Singlemode light source, AFL sm ışık kaynağı, Optical Light Source, Optik Işık Kaynağı, Fiber optic light source