Fiber Optik PON Power Meter ON-OPM-P30A

Fiber Optik PON Power Meter ON-OPM-P30A

ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer Paket İçeriği


 

ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer paket içeriği

 

 

 

ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer Ürün Görselleri ve Fonksiyonlar


 

 

PON Güç Ölçer Sistem Ayarları

PON güç ölçer sistem ayarları


 

PON Güç Ölçer Portlar

 

PON güç ölçer portlar


 

PON Güç Ölçer OPM İşlevi

 

PON Güç Ölçer OPM Fonksiyonu


 

PON Güç Ölçer VFL İşlevi

 

 PON Güç Ölçer VFL İşlevi

 

 

 

 

ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer Sipariş Kodları


 

 ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer SC/APC Konnektör
 ON-OPM-P30U Fiber Optik PON Güç Ölçer SC/UPC Konnektör

 

 

ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer Teknik Spektleri


 

 

  PON Power Meter   
  Standard wavelengths  1310  1490  1550
  (upstream)  (downstream)  (downstream)
  Pass zone(nm)  1260~1360  1470~1505  1535~1570
  Range(dBm)  -50~+10  -50~+10  -45~+23
  Isolation @1310nm(dB)   >40  >40
  Isolation @1490nm(dB)  >40   >40
  Isolation @1550nm(dB)  >40  >40 
  Accuracy
  Uncertainty(dB)  ±0.5
  Polarization Dependent Loss (dB)  <±0.25
  Linearity(dB)  ±0.1
  Through Insertion Loss(dB)  <1.5
  Resolution  0.01dB
  Unit  dBm/xW
  LCD  480*800, True color touch screen 
  Battery  3.7V 6600mAH rechargeable Lithium battery 
  Working temperature  -10~60°C
  Storage Temperature  -25~70°C
  Dimensions(mm)  185*80*50
  Weight(g)  370g

 

 

 

ON-OPM-P30A Fiber Optik PON Güç Ölçer


 

ON-OPM-P30A PON Güç Ölçer (pon test cihazı), OLT ve ONT arasına bağlanabilen PON ağ kurulumu ve bakımı için özel olarak tasarlanmış fiber optik güç ölçüm cihazıdır. 
Ses, veri, video sinyali (1310/1490/1550nm) çevrimiçi olarak senkronize olarak ölçülebilir ve optik güç değeri (1310/1490/1550nm) bu ölçü cihazı ile görüntülenebilir. 
PON ağ mühendisleri ve bakım operatörleri için kullanışlı bir saha test aletidir.

PON pawermetre işlevi dışında, opsiyonel olarak, OPM (standart optik güç ölçümü) ve VFL (görsel hata bulucu) işlevleri de mevcuttur.

 


 

Özelikler

1. El tipi, kullanımı kolay

2. PON sisteminin 3 dalga boyunun gücünü eşzamanlı olarak test edebilir: 1310nm, 1490nm, 1550nm

3. 1310nm patlama modu (burst mode) sinyalini test edebilir

4. Gerçek renkli ekran

5. Kolay kullanım arayüzü, kullanıcı ile mesajlaşma yönetimi ve operasyon fonksiyonu

6. Operatörün seçimi için 10 grup halinde eşik değeri sağlar, başarılı (PASS) ve başarısız (FAIL) durumunu analiz eder ve görüntüler.

7. Bağıl değer seçimi ve düzenleme işlevi

8. Eşik değerini ayarlayabilir, veri yükleyebilir ve yönetim yazılımı aracılığıyla dalga boyunu kalibre edebilir

9. Otomatik kapanma (ayarlanan değere göre)

10. Otomatik arka ışık kapalı (ayarlanan değere göre)

11. 6600mAh Lityum pil

12. Güç tasarrufu tasarımı (Düşük voltajı kendi kendine kontrol etme ve kapatma)

13. Gerçek zamanlı saat gösterimi

14. Optik Güç Ölçer (Opsiyonel İşlev)

15. Görsel Hata Bulucu (Opsiyonel İşlev)

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 620
  • Ürün Kodu: ON-OPM-P30A
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: PON Power Meter, PON güç ölçer, Fiber Optik Güç Ölçer, Fiber Optik Power Metre, Optical Power Meter, PON Optik Güç Ölçer, FTTH Powermetre, EPON Powermeter, GEPON Powermeter