VIAVI SmartClass Fiber MPO Optical Loss Test Seti MPOLx

İletişime Geçiniz VIAVI SmartClass Fiber MPO Optical Loss Test Seti MPOLx

VIAVI SmartClass Fiber MPO Optical Loss Test Seti Model Numaraları


 


Stand Alone Items


MPOLS-85 - Single mode, dual-wavelength source (1310/1550) 2329/11S
MPOLS-85P - Single mode, dual-wavelength source (1310/1550), with PCM 2330/11S
MPOLS-84 - Multimode, dual-wavelength source (850/1300) 2329/14S
MPOLS-84P - Multimode, dual-wavelength source (850/1300), with PCM 2330/14S
MPOLP-85 - Broadband power meter (850/1300/1310/1550) 2329/01S
MPOLP-85P - Broadband power meter (850/1300/1310/1550), with PCM 2330/01S

 

 

Kitted Packages


Single mode loss kit (1310/1550), LS/PM, without P5000i probes 2329/21
Single mode loss kit (1310/1550), LS/PM, two P5000i probes 2329/31
Single mode loss kit (1310/1550), LS/PM with PCM, without P5000i probes 2330/21
Single mode loss kit (1310/1550), LS/PM with PCM, two P5000i probes 2330/31
Multimode loss kit (850/1300), LS/PM, without P5000i probes 2329/24
Multimode loss kit (850/1300), LS/PM, two P5000i probes 2329/34
Multimode loss kit (850/1300), LS/PM with PCM, without P5000i probes 2330/24
Multimode loss kit (850/1300), LS/PM with PCM, two P5000i probes 2330/34
Quad loss kit (850/1300, 1310/1550), SM LS, MM LS, PM, without P5000i probes 2329/25
Quad loss kit (850/1300, 1310/1550), SM LS, MM LS, PM, two P5000i probes 2329/35
Quad loss kit (850/1300, 1310/1550), SM LS, MM LS, PM with PCM, without P5000i probes 2330/25
Quad loss kit (850/1300, 1310/1550), SM LS, MM LS, PM with PCM, two P5000i probes 2330/35

 

 

 

MPOLx VIAVI SmartClass Fiber MPO Optical Loss Test Seti


 

SmartClass Fiber MPOLx - İlk Özel Tier 1 (Temel) MPO Sertifikasyon Çözümü

 

VIAVI Solutions SmartClass Fiber MPOLx, MPO fiber bağlantısını kullanarak Tier 1 (Temel) sertifikasyonu için tüm test gereksinimlerini karşılayabilen sektörün ilk özel optik kayıp test setidir. MPOLx MPO fiber test seti, MPOLS-84 ve MPOLS-85 ışık kaynağı cihazlarından ve MPOLP-85 ışık sinyali güç ölçerinden oluşur.

MPOLx, yerel MPO bağlantısıyla ağ bağlantılarını test ederken ve sertifikalandırırken hızlı ve güvenilir bir iş akışı sağlamak için temel test yeteneklerini bir araya getiren bir kaynak ve güç ölçer sağlar.

MPOLx ile saha teknisyenleri Tier 1 (Temel) sertifikasyonu için gerekli tüm test gereksinimlerini tek bir çözümde gerçekleştirebilir:

  • MPO uzunluğunu ölçün
  • Optik kaybı ölçün
  • Polariteyi kontrol edin
  • Fiber uç yüzlerini inceleyin
  • Sertifikasyon raporları oluşturun

 

Temel işlevleri MPOLx ile entegre ederek en iyi test uygulamalarını yönlendirin ve teknisyenlerin iş akışlarını optimize ederek işleri daha hızlı bitirmelerine yardımcı olun.

 

Teknisyenler için Tam Kontrol ve Görünürlük

MPOLx, teknisyenlere test ve sertifikasyon için tamamen yeni bir üretkenlik düzeyine ulaşma yeteneği verir. Tier 1 (Temel) fiber sertifikasyonuna yönelik tüm çözümlerimizde olduğu gibi, hem Işık Kaynağından hem de Güç Ölçerden testler gerçekleştirilerek tam görünürlük ve kontrol sağlamak için aynı yerel ve uzak birimler sağlanmaktadır. Tüm cihazlarda 3,5" renkli dokunmatik ekran ve hem bölme hem de gövde konnektörleri için entegre inceleme özelliği bulunur. MPOLx, tek bir teknisyenin MPO uç yüzlerini incelemesine ve bağlantının her iki ucundan testler gerçekleştirmesine olanak tanıyarak iki ünite arasında ileri geri yürümeyi azaltır.

MPOLx, konektörün 12 fiberinin tümü için 6 saniyeden daha kısa bir sürede kapsamlı test sonuçları sunarak hızlı iş akışları sağlar ve her biri için renk kodlu başarılı/başarısız test sonuçları, test limiti, fiber uzunluğu, test dalga boyları, kayıp değerleri, kenar boşlukları ve polarite sonuçları sağlar.

 

mpolx test sonuçları

 

 

Faydaları

  • Hızlı ve güvenilir test ve sertifikasyon iş akışı
  • Hem kaynakta hem de güç ölçerde tam görünürlük ve kontrol
  • Her iki uçta da çok fiberli uç yüz incelemesini ve analizini tamamlayın. Daha fazla bilgi edin
  • FiberChekPRO ile entegre olur

 

 

MPO Konektöründe Belirli Fiberler için Bireysel Kanal Seçimini Yönetin

Çoğu durumda, 40GBASE-SR4 gibi, 12 fiberin tamamı kullanılmaz. MPOLx, kullanıcılara hangi spesifik fiberler üzerinde başarılı/başarısız testi gerçekleştirmek istediklerini seçme ve sertifikasyon gerekliliklerini kullanacakları uygulamalara göre ayarlama olanağı sağlar.

 

mpo kanal seçimi

 

 

Anahtar Özellikler

  • Uzunluğu ölçer
  • Birden fazla dalgaboyu için optik kaybı ölçer
  • 12 MPO fiberin tamamı için polariteyi kontrol eder
  • Doğrudan cihazlarda yerel MPO testi sağlar
  • 12 MPO fiberin tümü için test sonuçlarını 6 saniyeden kısa sürede sunar
  • Hem ana kablolar hem de bölmeler için yerel MPO uç yüz denetimi ve otomatik analiz sağlar
  • Çift dalga boylu optik ışık kaynakları
  • Çevrelenmiş akı uyumlu
  • Tüm MPOLx cihazlarında 3,5" renkli dokunmatik ekran arayüzü
  • Sertifikasyon raporları oluşturun
  • Tüm gün pil ömrü

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 422
  • Ürün Kodu: MPOLx
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: VIAVI SmartClass, SmartClass Fiber MPOLx, MPO Optical Loss Test, MPOLS-85P, MPOLP-85P, MPOLS-84P, MPOLS-85, MPOLS-84, MPOLP-85, Viavi Optik Güç ölçer, Viavi ışık kaynağı