MPO Fiber Optik Güç Ölçer 12-24 Fiber ON-OPM-MPO

İletişime Geçiniz MPO Fiber Optik Güç Ölçer 12-24 Fiber ON-OPM-MPO

ON-OPM-MPO MPO 12-24 Fiber Optik Güç Ölçer Teknik Özellikleri


 

 Detector InGaAs     
 Wavelength Range  850~1700nm 
 Calibration Wavelength  850 &1300, 1310 & 1550nm
 Optical Power Meter Range +3~-50 dBm   
 Insertion Loss Accuracy  < 0.2s/Channel
 Resolution    0.01dB  
 Linearity   ±0.2dB (+5~-50dBm)  
 System Control  USB  
 Interface Type  SM/MM MPO/PC 12/24 adapters
 Working Temperature -5~+40 degree
 Continuous Working Hours >10 hours
 Weight < 850g
 Channels  12,24
 Outline Dimension 220 x 110 x 70mm

 

 

CLR-OPM-MPO MPO Konnektörlü Optik Hatlarda Güç Ölçümü 12 - 24 fiber kanalı


 

MPO Optik Güç Ölçer, MPO konnektörlü fiber optik hatlardaki optik gücün ölçümü için özel olarak tasarlanmıştır. Son yıllarda, veri merkezi ve bulut bilişimin hızla gelişmesi doğrultusunda çoklu fiberler diyebileceğimiz MPO tipi optik kablolar hızla yaygınlaşmıştır. Tabi ki klasik tek kanallı (fiberli) Optik güç ölçer cihazlar yeni ihtiyaçlara cevap veremez hale gelmiştir. CLR-OPM-MPO, bu ihtiyacı gidermek üzere, MPO Optik test cihazı olarak geliştirilmiştir.

Ürün, MPO fiberlerinin ekleme kaybını (insertion loss) ve polariteyi yalnızca bir tuşla test edebilir. Çeşitli veri depolama, eşik analizi, veri dışa aktarma ve diğer uygulamaları üzerinde entegre olarak bulundurmaktadır. Geleneksel optik güç ölçerler ile kıyaslandığında, CLR-OPM-MPO'nun test verimliliği 10 kattan fazladır. MPO saha testlerinde en iyi seçimdir.

 

 

Özellikler


  • 12, 24 Fiberli MPO Ölçümü
  • Yüksek hassasiyetli Renkli LCD ekranı
  • 100 adet geçmiş ölçümleri saklama
  • 5 dakika içinde herhangi bir işlem yapılmazsa, ekran arka ışığı otomatik olarak ayarlanır ve güç tasarrufu moduna girilir.
  • 4 adet fonksiyon arasında tek tuşla geçiş (tek kanallı optik güç ölçer, 12 kanallı Optik güç ölçer, MPO testi, Sütun arayüzü)
  • Verileri, kullanıcı için uygun olan USB arayüzü ile doğrudan bilgisayara kopyalayın.
  • Kullanıcı test eşiğini özelleştirebilir
  • Dahili 3500 Ma yüksek kapasiteli lityum pil, çalışma süresi 10 saatten fazla
  • Kullanımı kolay.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 717
  • Ürün Kodu: ON-OPM-MPO
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: MPO power meter, mpo güç ölçer, mpo optik güç ölçer