OLS-36V2 @ SmartPocket Singlemode/Multimode Optik Light Source

İletişime Geçiniz OLS-36V2 @ SmartPocket Singlemode/Multimode Optik Light Source

 

OLS-36V2 SmartPocket Singlemode/Multimode Optik Light Source Teknik Özellikleri

 


 

 

TypeClass 1 Laser Product (IEC 60825-1:2007)
Wavelengths850, 1300 nm1310, 1550 nm
Wavelength Accuracy-20 / +40 nm±20 nm
FWHM Spectral Width< 170 nm< 5 nm
Output Level (CW)Typ. -20 dBmTyp. -3 dBm
Short Term Stability±0.02 dB within 15 min
Long Term Stability±0.05 dB within 8 hrs.
Optical Connectors2x SC/PC

 

OLS-36V2 @ VIAVI SmartPocket™ Fiber Optik Light Source, Singlemode/Multimode, 850/1300/1310/1550nm

 


 

Viavi SmartPocket OLS-36V2 Optik Light Source, singlemode ve multimode fiber optik ağlarda kurulum ve bakım aşamasında kabloların testi için kullanılır. 

Optik hatta -3dBm ve -20dBm seviyesinde 850/1300/1310/1550nm dalgaboylarında optik sinyal enjekte eder.

Standart telekomünikasyon ağları için optimize edilmiştir ve hem multimode hem de singlemode uygulamalar için kullanılabilir.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 988
  • Ürün Kodu: OLS-36V2
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: ols-36v2, ols-36, viavi light source, singlemode light source, multimode light source, multimode ışık kaynağı, singlemode ışık kaynağı, 1310nm light source, 1550nm light source, 850nm light source, 1300nm light source, smartpocket light source, Viavi Test Cihazı, Viavi Optik Işık kaynağı, Optical Light Source, Optik Işık Kaynağı, Fiber optic light source