Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR @ OFP2-100

İletişime Geçiniz Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR @ OFP2-100
Anahtar Otdr Özellikleri
 Çok Modlu ModülTek Modlu ModülDörtlü Modül
Dalgaboyu850 nm +/- 10 nm 1300 nm +35/-15 nm1310 nm +/- 25 nm 1550 nm +/- 30 nm850 nm +/- 10 nm, 1300 nm +35/-15 nm, 1310nm +/- 25 nm, 1550 nm +/- 30 nm
Uyumlu fiber tipleri50/125 µm, 62.5/125 µmTekli Mod50/125 μm, 62.5/125 μm, Tekli Mod
Ölü Etkinlik Bölgesi 1850 nm: 0.5 m (tipik), 1300 nm: 0.7 m (tipik)1310 nm: 0.6 m (tipik), 1550 nm: 0.6 m (tipik)850 nm: 0.5 m (tipik), 1300 nm: 0.7 m (tipik),1310 nm: 0.6 m (tipik), 1550 nm: 0.6 m (tipik)
Ölü Zayıflık Bölgesi 2850 nm: 2.5 m (tipik), 1300 nm: 4.5 m (tipik)1310 nm: 3.6 m (tipik), 1550 nm: 3.7 m (tipik)850 nm: 2.5 m (tipik), 1300 nm: 4.5 m(tipik), 1310 nm: 3.6 m (tipik), 1550 nm:3.7 m (tipik)
Dinamik Aralık 3, 5, 6850 nm: 28 dB (tipik), 1300 nm: 30 dB (tipik)1310 nm: 32 dB (tipik), 1550 nm: 30 dB (tipik)850 nm: 28 dB (tipik), 1300 nm: 30 dB(tipik), 1310 nm: 32 dB (tipik), 1550 nm:30 dB (tipik)
Maksimum Mesafe Aralığı Ayarı40 km130 kmMM: 40 km, SM: 130 km
Mesafe Ölçüm Aralığı 4, 5, 7, 8, 9, 10850 nm: 9 km, 1300 nm: 35 km1310 nm: 80 km, 1550 nm: 130 km850 nm: 9 km, 1300 nm: 35 km, 1310 nm: 80, km, 1550 nm: 130 km
Yansıtma aralığı 4, 5850 nm: -14 dB - -57 dB (tipik), 1300 nm: -14 dB - -62 dB (tipik)1310 nm: -14 dB - -65 dB (tipik), 1550 nm: -14 dB - -65 dB (tipik)850 nm: -14 dB - -57 dB (tipik), 1300 nm: -14 dB to -62 dB (typical), 1310 nm: -14 dB - -65 dB (tipik), 1550 nm: -14 dB - -65 dB (tipik)
Örnek Çözünürlüğü3 cm - 400 cm3 cm - 400 cm3 cm - 400 cm
Darbe Genişlikleri(nominal)850 nm: 3, 5, 20, 40, 200 ns, 1300 nm: 3, 5, 20, 40, 200, 1000 ns3, 10, 30, 100, 300, 1000, 3000, 10000, 20000 ns850 nm: 3, 5, 20, 40, 200 ns, 1300 nm: 3, 5,20, 40, 200, 1000 ns, 1310/1550 nm: 3, 10, 30, 100, 300, 1000, 3000, 10000, 20000 ns
Test Süresi (Her Bir Dalgaboyu)Otomatik Ayar: 5 sn (tipik)Otomatik Ayar: 10 sn (tipik)Otomatik Ayar: MM - 5 sn (tipik) SM – 10 sn (tipik)
Hızlı Test Ayarı: 2 sn (tipik)Hızlı Test Ayarı: 5 sn (tipik)Hızlı Test Ayarı: MM – 2 sn (tipik) SM – 5 sn (tipik)
En İyi Çözünürlük Ayarı: 2 - 180 snEn İyi Çözünürlük Ayarı: 5 - 180 snEn İyi Çözünürlük Ayarı: MM – 2 - 180 sn SM – 5 - 180 sn
Arıza Haritası Ayarı: 2 sn (tipik), 180 sn (maks.)Arıza Haritası Ayarı: 10 sn (tipik), 180 sn (maks.)Arıza Haritası Ayarı: MM – 2 sn (tipik) MM – 180 sn (maks.) SM – 10 sn (tipik) SM – 180 sn (maks.)
Data Merkezi OTDR Ayarı: 1 sn (tipik 850 nm), 7 sn (maks.)Data Merkezi OTDR Ayarı: 20 sn (tipik), 40 sn (maks.)Data Merkezi OTDR Ayarı: MM – 1 sn (tipik 850 nm) MM – 7 sn (maks.),SM – 20 sn (tipik) SM – 40 sn (maks.)
Manuel Ayar: 3, 5, 10, 20, 40, 60, 90, 120, 180 secManuel Ayar: 3, 5, 10, 20, 40, 60, 90, 120, 180 secManuel Ayar: MM - 3, 5, 10, 20, 40, 60, 90, 120, 180 sn SM - 3, 5, 10, 20, 40, 60, 90, 120, 180 sn
1. En kısa darbe genişliği ile doyma göstermeyen yansıma tepe noktasının altında 1.5 dB'de ölçüldü.. Yansıma tepesi çok modlu için ‹-40 dB ve tekli mod için‹ - 50 dB.
2. En kısa darbe genişliğine sahip arka ışıktan +/- 0.5 dB deviasyonda ölçülmüştür. Çoklu mod için yansıma tepe noktası--40 dB, tekli mod için ise - - 50 dB.
3. OM1 fiber için tipik geri saçılma katsayısı: 850: -65 dB, 1300: -72 dB.
4. OM2-OM4 fiber için tipik arka ışık ve zayıflama katsayıları: 850 nm: -68 dB; 2.3 dB / km: 1300 nm: -76 dB; 0,6 dB / km.
5. OS1-OS2 fiber için tipik arka dağılım ve zayıflama katsayıları: 1310nm: -79 dB; 0.32 dB / km; 1550 nm: -82 dB; 0,19 dB / km.
6. SNR = 1 yöntemi, 3 dakikalık ortalama, en geniş darbe genişliği.7. 850 = ucunu bulmak için tipik olan 9 km veya 0.1 dB olayı bulmak için tipik 7 km (olaydan önce maksimum 18 dB zayıflama).
8. 1300 = 35 km'lik tipik bir son bulmak için tipik veya 30 km'lik tipik bir 0.1 dB olayı (olaydan önce maksimum 18 dB zayıflama) bulmak için tipiktir.
9. 1310 = son noktayı bulmak için tipik 80 km veya 0.1 dB'lik bir olay bulmak için tipik 60km'dir (olaydan önce maksimum 20 dB zayıflama ile).
10. 1550 = ucunu bulmak için tipik olan 130 km veya 0.1 dB olayı bulmak için tipik olarak 90 km (olaydan önce maksimum 18 dB zayıflama). 11.Kırılma hatası dizinini içermez ve otomatik etkinlik yeri hatası içermez.
12. 1 dB adım başına dB değişimi.
13. OTDR'nin 0,1 dB'lik bir olay bulabileceği mesafe aralığı içinde iz arka ışık boyunca uygulanır.
Ek Anahtar Özellikler
FiberInspector prob özellikleri
Büyütme~ 200X OptiFiber Pro Ekranlı 
Işık KaynağıMavi LED
Güç KaynağıTFS anabilgisayar
Görüş Alanı (FOV)Yatay: 425 µm, Dikey: 320 μm
Minimum saptanabilir parçacık boyutu0.5 µm
BoyutlarYaklaşık 1175 mm x 35 mm (adaptör uçsuz)
Ağırlık200 g
Sıcaklık AralığıÇalışma: 0 °C - +50 °C, Depolama: -20°C - +70°C
VFL specifications
Açma/Kapama KontrolüMekanik anahtar ve dokunmatik ekranda bir düğme
Çıkış gücü316 µW (-5 dBm) ≤ tepe gücü ≤ 1,0 mW (0 dBm)
Çalışma dalgaboyu650 nm nominal
Spektral genişliği (RMS)±3 nm
Çıkış modlarıSürekli dalga darbeli mod (2 Hz ile 3 Hz yanıp sönme frekansı)
Konnektör adaptörü2.5 mm evrensel
Lazer güvenliği (sınıflandırma)Sınıf II CDRH EN 60825-2'ye uygundur

 

OFP2-100 @ Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR, Singlemode + Multimode OTDR

 


 

Teknik Özellikler

  • Fiber Veri Merkezini en hızlı ve izleme süresinde etkin test edebilme
  • Quick Test Modunda 2 saniyeye yakın bir sürede fiber serfikasyonunu izleme zamanlarıyla hızlandırır
  • Kısa ek kablolar ve yoğun adetteki konektörlerin bulunduğu noktalarda, veri merkezi fiber bağlantılarındaki sorunlar giderilir
  • Smartphone arayüzü ile herhangi biri fiber kablo test ve serifikalandırma konusunda uzmanlaşıp, verimini artırabilir
  • Özelleştirilmiş kullanıcı ve proje klasörü yetenekleri sayesinde yatırım getirisi maksimize edilir
  • Singlemode (SM) veya multimode(MM) fiber kablolarda, hızlı ve hassas tespit imkanı ile ağ kesintilerini azaltma

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 39
  • Ürün Kodu: OFP2-100
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: FiberInspector™ Micro, Fluke Test Cihazı, Fluke Mikroskop, Fluke Fiber Scope, FI-500, Fluke Fiber Test