AMP-6536508-1 @ LC-SC SM Duplex OS2 9/125μ LSZH Patch Cord 1m

İletişime Geçiniz AMP-6536508-1 @ LC-SC SM Duplex OS2 9/125μ LSZH Patch Cord 1m

 

6536508-1 # Fiber Optic Patch Cord, singlemode, 1.8 mm zipcord, LC/PC to SC/PC duplex tuned, 1 m

 

Temel Özellikler

 

  • Singlemode 
  • OS2 ( 9/125μ )
  • Konnektör Tipi A: LC/UPC
  • Konnektör Tipi B: SC/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduAMP-6536508-1
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS2
Uzunluk1m
Fiber SayısıDuplex
Dış KılıfLSZH
RenkSarı
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör Tipi ALC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1433
  • Ürün Kodu: AMP-6536508-1
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz