Ecolan SC-LC SM Duplex 9/125μ LSZH Patch Cord

İletişime Geçiniz Ecolan SC-LC SM Duplex  9/125μ LSZH Patch Cord

 

O0360.0,5FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 0,5 Mt.
O0360.1FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 1 Mt.
O0360.2FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 2 Mt.
O0360.3FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 3 Mt.
O0360.5FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 5 Mt.
O0360.7,5FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 7,5 Mt.
O0360.10FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 10 Mt.
O0360.15FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 15 Mt.
O0360.20FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 20 Mt.
O0360.25FO Duplex P.Cord LC/SC SM 9/125µ 25 Mt.

 

 

 

SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 1m Fiber Optik Patch Kablo, Ecolan

 

Temel Özellikler

  • Singlemode 
  • OS1 ( 9/125μ )
  • Konnektör Tipi A: SC/UPC
  • Konnektör Tipi B: LC/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 322
  • Ürün Kodu: O0360.X
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: OS1, fiber patch cord, SC-LC