Allegro Pro USB-C 8-Port PCIe Card

İletişime Geçiniz Allegro Pro USB-C 8-Port PCIe Card

Allegro Pro USB-C 8-Port PCIe Kartının Anahtar Özellikleri


 

 

 • Tek Kartta Sekiz 10Gbps USB-C Bağlantı Noktası
 • Sekiz USB-C Kablosunu Destekler
 • Dört Bağımsız USB Denetleyici, Bağlantı Noktası Başına Tam 10 Gbps Bant Genişliği - Dört USB 3.2 denetleyici ve Her Bağlantı Noktasının Birden Çok Sürücüden Aynı Anda Dosya Aktarırken Bile 1000 MB/sn'ye Kadar Veri Aktarımını Desteklemesini Sağlayan bir x8 PCIe Köprü Yongasına Sahiptir
 • Gelişmiş Veri Trafiği Yönetimi
 • Güçlendirilmiş Bağlantı Noktaları
 • Korumalı Güç Dağıtımı
 • Sanal Makinelere (VM'ler) Dört Bağımsız Fiziksel Bağlantıyı Destekler
 • Çalışırken Değiştirilebilir Cihaz Bağlantılarını Destekler
 • Geniş USB Aygıt Desteği ve Uyumluluğu
 • Kolay kurulum
 • Thunderbolt Genişletme Sistemlerinde Kullanım İçin Harika
 • Mac, Windows ve Linux Uyumlu

 

 

Allegro Pro USB-C 8-Port PCIe Card - USB 3.2 Gen 2 10Gbps


 

Sonnet Technologies tarafından üretilen, Pro Series USB 3.2 PCIe Card with Four USB 3.2 Controllers and x8 PCIe 3.0 Bridge Chip. Her bir port başına 10Gbps veri hızı USB 3.2 Gen 2

8 adet yüksek performanslı USB çevre birimini bağlayabilirsiniz. Birden çok genişletme kartı yuvası olan bilgisayarlarda bile, her yuva değerlidir; iki adet 4 bağlantı noktalı adaptör kartı takmak için yer olmayabilir. Sonnet'in Allegro™ Pro USB-C® 8 Bağlantı Noktalı PCIe Kartı, sekiz adet yüksek performanslı USB-C bağlantı noktasına sahip ilk adaptör kartıdır ve bunları standart tam yükseklikte bir PCIe kart braketine düzgün bir şekilde yerleştirir. Bağlantı noktaları, sekiz kablonun (ve hatta USB-C erkek - USB-A dişi adaptörlerin) bağlantısını sağlamak için aralıklıdır.

 

 

8 port usb 10g

Birçok çok bağlantı noktalı USB kartı, tek bir USB denetleyicisinin bant genişliğini bağlantı noktaları arasında bölerek iki veya daha fazla aygıt bağlandığında ve çalışırken performansı sınırlar. Bir bilgisayarın PCIe 3.0 veya 4.0 yuvasına takıldığında, Sonnet'in kartı sekiz bağlantı noktasının her birine tam 10Gbps bant genişliği sağlayarak her birinden maksimum performans sağlar.

 

NVMe SSD'lerle donatılmış, mevcut en hızlı USB 3.2 Gen 2 sürücüleri, inanılmaz hızlarda veri aktarabilir. Bilgisayarınızın tam performansını destekleyebilecek birkaç bağlantı noktası olması muhtemeldir. Mac Pro®, Windows veya Linux bilgisayarınıza Sonnet'in Allegro Pro USB-C 8 Bağlantı Noktalı PCIe Kartını kurarak iş akışınızı önemli ölçüde yükseltin; veya Echo™ III Thunderbolt™ - PCIe kart genişletme sistemi, sekiz adede kadar NVMe USB sürücüsünü maksimum performansta* destekler, güç adaptörü gerekmez.

 

 

yüksek band genişliği

Gerçekleştirmek için Tasarlandı – Gelişmiş Bant Genişliği Yönetim Mimarisi

Allegro Pro USB-C 8 Bağlantı Noktalı PCIe Kartı, gelişmiş mimarisiyle bağlantı noktalarının her birine tam 10 Gbps bant genişliği sağlayabilir*. Bu, her bir USB denetleyicisine bir x8 PCIe 3.0 köprü yongası aracılığıyla iki PCIe 3.0 hattına erişim sağlayarak ve ayrıca bant genişliği tıkanıklığını ortadan kaldırmak için gelişmiş veri trafiği yönetimi uygulayarak gerçekleştirilir. Dört denetleyiciye tam bant genişliğine sahip PCIe köprüsü sağlayan ve bant genişliği tıkanıklığını ortadan kaldıran bu Sonnet kartı, şimdiye kadar yapılmış en yüksek performanslı USB 3.2 Gen 2 PCIe kartıdır.

 

 

sanal makine

Sanal Olarak Bağımsız - Sanal Makinelere (VM'ler) Dört Bağımsız Fiziksel Bağlantıyı Destekler

Allegro Pro USB-C 8 Bağlantı Noktalı PCIe Kartının dört bağımsız USB 3.2 denetleyicisi, her biri bir çift bağlantı noktasını kontrol eder. VM yazılımınız doğrudan fiziksel bağlantıları destekliyorsa, bu dört denetleyicinin her biri bağımsız olarak ayrı bir sanal makineye bağlanabilir.

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
 • Görünüm: 502
 • Ürün Kodu: Allegro Pro USB-C 8-Port PCIe Card
 • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Allegro Pro, USB-C 8-Port, USB PCIe kart, 10Gbps USB kart, USB 3.2 Gen 2