Allegro USB-C 4-Port PCIe Card

İletişime Geçiniz Allegro USB-C 4-Port PCIe Card

 

Allegro USB-C 4-Port PCIe kartının Anahtar Özellikleri


 

 • Dört SuperSpeed ​​USB-C 10Gbps Bağlantı Noktası - PCIe yuvaları olan Mac Pro veya Windows PC bilgisayarınıza dört adet USB-C 10Gbps bağlantı noktası ekler; veya Thunderbolt'tan PCIe kart genişletme sistemine
 • Çift USB 3.2 Gen 2 Denetleyici ile Güçlü Performans - USB 3.0 ve USB 3.1 Gen 1'den iki kata kadar daha hızlı veri aktarımlarını destekler; bağlı sürücüler arasında hızlı veri aktarımı
 • Güçlendirilmiş Bağlantı Noktaları - Port başına 7,5 W'a kadar güçle USB-C veri yolu ile çalışan SSD, SSD RAID ve sabit sürücü cihazlarını destekler
 • Korumalı Güç Dağıtımı - Bağımsız güç düzenlemesi, yanlışlıkla bağlantı kesilmesine neden olabilecek çapraz bağlı güç hatalarını önlemek için her bir bağlantı noktasını yalıtır; sıfırlanabilir cihaz aşırı akım sigortaları, kartı ve bilgisayarı korur ve basit bir kapatma ile sıfırlanabilir
 • Geniş USB Aygıt Desteği ve Uyumluluğu - Depolama, hub'lar ve diğer USB-IF uyumlu USB aygıtlarını destekler
 • Thunderbolt Genişletme Sistemlerine USB 3.2 Gen 2 ekleyin - Thunderbolt'tan PCIe kart genişletme sistemlerine dört SuperSpeed ​​USB-C 10Gbps bağlantı noktası ekleyin
 • Çalışırken Değiştirilebilir Aygıt Bağlantısını Destekler - Bilgisayarınızı kapatmadan çevre birimlerini takın ve bağlantısını kesin
 • Kolay Kurulum - Herhangi bir mevcut PCIe yuvasına hızlı ve kolay kurulum

 

 

 

Allegro USB-C 4-Port PCIe Card - USB 3.2 Gen 2 10Gbps


Sonnet Technologies tarafından üretilen 4-port, SuperSpeed USB-C 10Gbps USB 3.2 Gen 2 PCIe kartı. Dual kontrolör USB-C tip şarj. Model No: USB3C-4PM-E

Güçlü USB 3.2 Gen 2 Performansı
PCIe Yuvaları ile Mac Pro ve Windows Bilgisayarlara Dört USB-C 10Gbps Bağlantı Noktası ekleyin

 

SSD'lerle donatılmış, bugün satın alabileceğiniz en hızlı USB 3.2 Gen 2 sürücüleri, 800 MB/sn veri aktarım kapasitesine sahiptir - çoğu da veri yolu ile çalışır. Ancak, çoğu masaüstü bilgisayar (hatta yeni modeller), bu performansı azaltacak ve veri yolu ile çalışan sürücülerin çalışmasına izin vermek için yeterli güç sunamayan eski nesil USB arabirimleri içerir. Bu darboğazı aşmak için Sonnet'in Allegro™ USB-C® 4 Bağlantı Noktalı PCIe kartını Mac Pro® veya Windows® PCIe yuvasına sahip PC bilgisayarınıza kurun.

 

 • SuperSpeed USB-C 10Gbps
 • Çift kontrolör sayesinde hızlı Drive-to-Drive transfer
 • USB-C şarj ve senkronizasyon
 • Port başına 7.5W veren toplam dört port
   

İki Denetleyici, Dört Bağlantı Noktası - İki adet 10Gbps USB 3.2 Gen 2 denetleyicisi ve dört adet USB-C bağlantı noktası içeren Allegro PCIe kartı, USB 3.0 ve USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktalarının kapasitesinin iki katına kadar daha hızlı veri aktarımlarını destekler. Yerleşik iki denetleyiciyle Allegro kartı, bağlı sürücüler arasında veri aktarımını hızlandırır ve bilgisayarınızın verileri daha hızlı yükleyip boşaltmasını sağlar.

 

 

Hız ve Güç

allegro 7.5w güç

Diğer 4 bağlantı noktalı USB kartlarının (tek bir USB denetleyicisinin bant genişliğini dört bağlantı noktasının tümü arasında bölen basit hub'lar) aksine, Sonnet'in Allegro PCIe kartı, tek bir USB 3.2 Gen 2 SSD RAID aygıtından 800 MB/sn'ye kadar veri aktarımlarını destekler. USB 3.1 Gen 1 veya USB 3.0 adaptör kartı kullanarak, aktarımlar yarı sürede tamamlanır! Çift denetleyicili tasarımından yararlanarak, verileri her biri 660 MB/sn'ye varan hızlarda iki bağlı sürücüye aynı anda aktarmak mümkündür. Dört sürücü bağlıyken, dört bağlantı noktası aynı anda 300 MB/sn aktarımları destekler!

Allegro kartı, ek bir AC güç adaptörü bağlamaya gerek kalmadan USB veri yolu ile çalışan sabit sürücüleri ve SSD'leri destekleyen bağlantı noktalarının her biri üzerinden 7,5 W güç sağlar.

 

 

Sonnet Bağlantı Noktası Gücü Avantajları

Sıradan USB-C adaptör kartlarının aksine, Sonnet'in Allegro PCIe kartı, akıllı güç dağıtımına ve bağlı sürücülere bağlantı noktaları aracılığıyla güç sağlamak için yönetime odaklanarak tasarlanmıştır.

 

Yardımcı Güç Gerekmez


Sıradan USB-C kartlarının ayrı bir elektrik fişi bağlantısına ihtiyacı vardır. Sonnet's Allegro, bağlı sürücüleri takılı olduğu yuvadan çalıştırmak için gereken gücü alır. Bu, Sonnet kartını herhangi bir uyumlu bilgisayara veya Thunderbolt genişletme sistemine, mevcut ekstra güç konektörlerine bakılmaksızın takmanıza olanak tanır.

power regulation

Bağımsız, Port Başına Güç Düzenlemesi

Sıradan USB-C kartları, ek bir sürücü bağlandığında veya bağlantısı kesildiğinde bağlı bir sürücünün zorla kapatılmasına (otomatik bağlantısının kesilmesine) izin vererek zayıf güç düzenlemesi sağlayabilir. Allegro kartı, her bir bağlantı noktasını bitişik bağlantı noktalarındaki güç arızalarından koruyarak halihazırda bağlı sürücülerin otomatik olarak kesilmesini önler.

Resetlenebilir Sigortalar

Sıradan USB-C kartlarının aksine, Allegro kartının her bağlantı noktasında, bir kablo veya çevre birimi arızası durumunda hem kartı hem de bilgisayarı koruyan sıfırlanabilir bir sigorta bulunur. Atmış bir sigortayı sıfırlamak basittir; bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatmanız yeterlidir.

Thunderbolt Mac'inize USB 3.2 Ekleyin

Thunderbolt bağlantısı olan ancak PCIe yuvası olmayan bir Mac'iniz var mı? Allegro, Sonnet'in Thunderbolt 2 ve Thunderbolt 3'ten PCIe karta genişletme sistemlerinde, Echo Express™ ve xMac™ masaüstü ve rafa monte sistemleri de dahil olmak üzere kullanım için idealdir.

thunderbolt
multi slot

Çok Yuvalı Thunderbolt Sisteminizdeki Ekstra Yuva için Mükemmel

Allegro USB-C 4 Bağlantı Noktalı PCIe kartını çok yuvalı Thunderbolt 2 veya Thunderbolt 3 - PCIe kart genişletme sistemine takmak, bilgisayarınıza dört SuperSpeed USB-C 10Gbps bağlantı noktasını ucuza eklemenin harika bir yoludur.

Geniş Cihaz Desteği, Kolay Kurulum

Allegro PCIe kartı, otomatik cihaz yapılandırması ile çalışırken takılabilir ve çalışırken değiştirilebilir cihaz bağlantı desteğine sahiptir ve tüm USB-IF uyumlu USB çevre birimleriyle çalışır. Bu tam yükseklikte Sonnet kartı, herhangi bir PCIe x4 (mekanik) veya daha büyük yuvaya kolayca takılır.

easy installation

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
 • Görünüm: 103
 • Ürün Kodu: Allegro USB-C 4-Port PCIe Card
 • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Allegro Pro, USB-C 4-Port, USB PCIe kart, 10Gbps USB kart, USB 3.2 Gen 2