CLR-BAF-14U @ 4 Kanal Balanced XLR Audio SM Fiber optik Çevirici

CLR-BAF-14U @ 4 Kanal  Balanced XLR Audio SM Fiber optik Çevirici

 

CLR-BAF-12U balanced XLR fiber optik çevirici multimode OM2 kablo ile 0 ~ 500 m'ye aktarım yapabilmektedir.

 

 

CLR-BAF-14U # 4 Kanal Audio Balanced XLR Singlemode SC Mesafe Uzatıcı, Unidirectional

Balanced XLR Audio ses sinyalini singlemode fiber optik kablo üzerinden tek yönlü olarak başka bir noktaya aktarır. Alıcı ve verici olarak karşılıklı set olarak çalışır. Vericide 4 Port XLR dişi ses girişi ve alıcıda 4 port XLR erkek ses çıkışı mevcut olup fiber optik konnektörü SC'dir. 1 core singlemode fiber kablo ile çalışır. Sinyali sıkıştırılmamış şekilde ilettiği için yüksek kaliteli bir iletim gerçekleştirilir. 

Sahne, Tiyatro, Stadyumlar, Tema Parkları, Yayın/Stüdyo, CCTV ses ve Profesyonel AV uygulamaları vb. uygulamalarda kullanılır ve desktop veya duvara montaj kurulumlar için kullanılabilir.

 

Balanced Audio Özellikleri

  • 4 Kanal Uni Direction Audio ( Tek Yönlü)
  • 16-Bit Digitally Encoded
  • Audio Giriş Konnektörü XLR Dişi / Female
  • Audio Çıkış Konnektörü XLR Erkek / Male
  • Giriş / Çıkış Empedansı 10K Ohm
  • Maksimum Giriş/Çıkış Voltajı 1.0Vp-p
  • Frekans Cevabı 20 Hz~24kHz @±3dB
  • Örnekleme 48kHz
  • Sinyal Gürültü Oranı SNR > 80dB

​​

Fiber Optik Port Özellikleri

  • Optik Dalga Boyu 1310nm&1470nm~1610nm
  • Fiber Kablo Tipi 9/125u single mode
  • Fiber Optik Konnektör FC /ST /SC /LC (opsiyonel)
  • Fiber Çıkış Gücü -14 ~ -8dBm / -5~0dBm
  • Fiber Portu Alış Hassasiyeti -30dBm
  • Haberleşme Mesafesi 0~20KM/40KM/60KM/80KM (SM)

 

Port Diyagramı

 

Boyutlandırma

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-BAF-14U
BirimiSet
Set İçeriğiAlıcı&Verici
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Haberleşme Mesafesi20 km
Fiber Konnektör TipiSC/UPC
Audio Çevirici Özellikleri
Ses İletim YönüUnidirectional (Tek Yönlü)
Audio Giriş Portu4*XLR Dişi
Audio Çıkış Portu4*XLR Erkek
Örnekleme Hızı48 KHz
İşaret Gürültü Oranı≥ 80 dB
Giriş/Çıkış Empedansı10K Ohm Balanced
Frekans Aralığı20Hz- 24 KHz
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20°C ~ +75°C
Montaj ŞekliDesktop, Duvara montaj
Boyut168 × 154 × 45 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2127
  • Ürün Kodu: CLR-BAF-14U
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: XLR Fiber, Balanced audio fiber converter, ses fiber dönüştürücü, Audio Fiber Converter, audio anons fiber dönüştürücü, Balanced XLR Audio Over Fiber Extender, 1 Ch XLR Balanced, 2 Ch XLR Balanced, 4 Ch XLR Balanced, 8 Ch XLR Balanced