Canbus Fiber Optik Çevirici Singlemode SC Simplex 1550nm @ CLR-CAN-F11B

Canbus Fiber Optik Çevirici Singlemode SC Simplex 1550nm @ CLR-CAN-F11B
 
CLR-CAN-F11B # Canbus Fiber Optik Çevirici, Singlemode, SC Simplex, 1550nm

 

CAN Bus protokolünü EMI gibi dış etkilerden etkilenmeden singlemode 1 core fiber optik kablo ile uzak mesafelere transparan olarak taşır. Ayrıca EMI elektromanyetik interferance'ın yoğun olduğu alanlarda tercih edilebilir. 2 CAN network cihazı arasında gönderme-alma ve depolama yapabilir. 2.5Kbps ile 1Mbps arasındaki değişik hızları destekler. CAN arayüzü hızını otomatik tespit edip kendini ayarlarlayabilir. Point-to-point uygulamada kullanılır. En yaygın kullanım alanı yangın ihbar santrallerinin birbirleri ile haberleşmesidir. 

 

CAN Arayüzü

  • CAN2.0A ve CAN2.0B Canbus Desteği
  • CAN Sinyalleri GND, CANL ve CANH
  • Hızı 2.5K ~ 1000K bps
  • Arayüz Direnci 120 Ohm Harici sonlandırıcı
  • Node Kapasitesi 110 Nod
  • İzolasyon Koruması 2KVAC
  • ESD Koruması 8KV
  • Bağlantı Arayüzü 5PIN Terminal Blok
  • CAN İletişim Mesafesi 40m~10Km

 

Fiber Optik Arayüzü  

  • Singlemode
  • SC Simplex
  • Single Fiber - 1 Core
  • Optik Dalga Boyu 1550 nm
  • Haberleşme Mesafesi SMF Kablo ile 20 km

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-CAN-F11B
BirimiSet
Set İçeriğiAlıcı&Verici
Genel Teknik Özellikler
Koruma SınıfıIP40
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1550 nm
Haberleşme Mesafesi20 km
Fiber SayısıSingle - 1 Core
Fiber Konnektör TipiSC Simplex
Canbus Arayüz Özellikleri
Canbus DesteğiCAN 2.0A, CAN 2.0B
CAN SinyaliGND, CANL, CANH
Baud Rate2.5K ~ 1000Kbps
Konnektör Tipi5 Pin terminal blok
CAN İletim Mesafesi40 m ~ 10 km
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-40ºC ~ 70ºC
Montaj ŞekliDuvar ve Panel Montaj
Boyut22 x 69 x 10 mm
Dosya Adı
Canbus Fiber Optik Çevirici katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3075
  • Ürün Kodu: CLR-CAN-F11B
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: CLR Networks CAN Bus Çözümleri, Canbus, CAN Fiber, CAN bus to fiber converter, CAN Bus Fiber Optik Dönüştürücü, CAN Bus haberleşme, Can Bus Over Fiber Extender, CAN bus to multimode converter, CAN bus to singlemode converter, CANBUS Fiber Çevirici, Can Bus fiber uzatma