CLR-CPRI-S1040D @ 10G CPRI Endüstriyel SFP+ Modül 1310nm 40km

CLR-CPRI-S1040D @ 10G CPRI Endüstriyel SFP+ Modül 1310nm 40km

 

Teknik katalog

Ürüne ait teknik katalog için tıklayın

 

CLR-CPRI-S1040D @ 10GBase-LR SFP+ CPRI Endüstriyel Modül 40km

10GBase-LR ethernet ağlarında, 6G/8G/10G Fiber Channel uygulamalarında ve CPRI bağlantılarında kullanılmak için tasarlanmış singlemode fiber üzerinden 40km'ye kadar iletim sağlayan transciever modüllerdir. Endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlandığı için geniş sıcaklık değerleri arasında çalışabilmektedir.

 

Temel Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 10,3125 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1295/1325nm TX, 1295/1325nm RX)
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • SFP MSA ve IEEE 802.3 ile uyumlu
  • ROHS-6 Uyumlu
  • Option 6'dan Option 8'e CPRI ağı veri hızı desteği
  • Güç tüketimi <1,1W
  • Çalışma Sıcaklığı -40 ~ 85°C
  • Besleme Voltajı +3.3V

 

Uygulama Alanları

  • 10GBase-LR Ethernet
  • 6GB/8GB/10GB Fibre Channel
  • 6.1440Gbps/9.8304Gbps/10.1376Gbps CPRI Veri Hızı

 

    Model Bilgileri
    Ürün KoduCLR-CPRI-S1040D
    BirimiAdet

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 1367
    • Ürün Kodu: CLR-CPRI-S1040D
    • Stok Durumu: Stokta var