CLR-DCF-C04B @ 4 Port Kuru Kontak Fiber Optik Çift Yönlü Çevirici Set

CLR-DCF-C04B @ 4 Port Kuru Kontak Fiber Optik Çift Yönlü Çevirici Set

 

CLR-DCF-C04B # 4 Port Kuru Kontak Singlemode Fiber Optik Çevirici Set, Bidirectional

Fiber Optik kablo hattı üzerinden Kuru kontak bilgisini çift yönlü olarak taşır. Alıcı ve verici üzerinde 4 adet giriş ve 4 adet çıkış olmak üzere toplam 8 kuru kontak portu vardır. Uzak noktadaki bir alarm sistemini devreye sokma, uzak bir noktaya ikaz gönderme, uzaktaki bir makineyi kapatma/açma gibi işlemleri fiber optik hat üzerinden yapabilmeye olanak sağlar. Sistemin dibinden bakır kablo ile yapılabilen açık-devre, kısa-devre işlemleri uzak bi noktadan da yapılabilir. Alıcı ve verici şeklinde karşılıklı set olarak çalışır. Alıcı ana sistemin bulunduğu yere, verici ise uzak noktadaki butonun bulunduğu yere yerleştirilir. Butona basıldığı bilgisi fiber üzerinden merkeze iletilir ve merkezdeki cihaz üzerinde bir röle çekerek hattı kısa devre yapar. Bina otomasyonu, yangın&alarm sistemleri, kapı kontrol sistemleri, PIR sinyal transmisyonu, çevresel kontrol sistemleri, buton-fiber optik uygulamalar vb. gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

Kuru Kontak Arayüzü

  • Tepki süresi <2ms
  • Gecikme süresi 0,5 ms
  • Switch sinyali 30V / 0,5 A
  • Konnektör Tipi Terminal Blok
  • Frekans cevabı 20Hz/s
  • 4 adet Kuru Kontak

Fiber Optik Arayüzü

  • Optik Arayüz SC
  • Tek Core
  • Optik Dalga Boyu 1310 nm/1550nm
  • Çıkış Gücü -9 dBm ~ -8 dBm
  • Optik alıcı hassasiyeti <-27 dBm
  • Optik transmisyon kodu NRZ 

​Port diyagramı

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-DCF-C04B
BirimiSet
Set İçeriğiAlıcı&Verici
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310 nm / 1550 nm
Fiber PortuSC Simplex
Haberleşme Mesafesi20 km
Kuru Kontak Çevirici Özellikleri
Kuru Kontak PortTerminal Blok
Kuru Kontak Sayısı4
Tepki Süresi< 2ms
Gecikme Süresi0,5 ms
Frekans Tepkisi20 Hz/s
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20°C ~ +75°C
Boyut175×154×30 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 483
  • Ürün Kodu: CLR-DCF-C04B
  • Stok Durumu: Stokta var