CLR-FCS-SR32 @ Fiber Channel SFP28 Modül 32Gbps multirate

CLR-FCS-SR32 @ Fiber Channel SFP28 Modül 32Gbps multirate

 

CLR-FCS-SR32 # Fiber Channel Multimode SFP28 Modül 8G/16G/32Gbps Multi-rate, Veri Depolama Sistemleri

Storage SFP28, Duplex LC konnektörlü, 850nm dalgaboyu, 70m haberleşme mesafesi

Multi Rate 8G/16G/32Gbps Fibre Channel (Tri-rate)

 

CLR-FCS-SR32 model numaralı fiber optik 32 Gig (28,05Gbps) fiber kanal, çok-hızlı SFP28 transceiver modül, veri depolama sistemlerinde Storage SAN / NAS ağlarında sunucu-sunucu arası replikasyon bağlantılarında kullanılır. 

Multimode çalışmakta olup, OM3 Fiber Optik kablo ile haberleşme mesafesi 70m OM4 kablo ile 100m'dir.

​​Multirate çalışır 8G/16G/32Gbps (tri-rate) Fiber Channel hızlarını desteklemektedir.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Qnap, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Fiber Kanal 8G/16G/32 Gbps (28,05Gbps)
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM3 50/125 multimode optik kabloda 70m, OM4 kabloda 100m'dir
  • Fiber Optik OM3 ve OM4 muti mode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Veri Depolama - Storage sistemleri SAN / NAS

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-FCS-SR32
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM3, OM4
Haberleşme Mesafesi70m
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP28
Uygulama TipiFiber Channel
Veri Hızı8/16/32 Gbps multi-rate
Optik Standardı-
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-6,7 dBm
Extinction Ratio (ER)2dB
Alış Hassasiyeti-10,2dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-1dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 395
  • Ürün Kodu: CLR-FCS-SR32
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: multimode transceiver, Fiber Channel SFP28