CLR-MCG-M2S @ Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP

CLR-MCG-M2S @ Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP

CLR-MCG-M2S model nolu ürüne uygun;

 

 

 

CLR-MCG-M2S # Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP, boş SFP yuvalı

İki adet SFP yuvasından birinde 1000Base-LX yani singlemode çalışan diğerinde ise 1000Base-SX yani multimode çalışan tüm 1Gbps SFP modül tipleri kullanılabilir. İster dual core, isterse single core olsun farketmez.

Aralarında mode dönüşümü yapılacak olan optik hatlardan, multimode olanı 1000Base-SX SFP ile irtibatlanır, singlemode olanı ise 1000Base-LX SFP ile irtibatlanır.

Dual fiber ile çalışan SFP modüller takılabildiği gibi, Single fiber ile çalışan SFP modüller de takılabilir.

Uyarı: SFP modül ayrıca alınmalıdır.

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-MCG-M2S
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSFP modüle göre değişir
Optik DalgaboyuSFP modüle göre değişir
Haberleşme MesafesiSFP modüle göre değişir
Fiber SayısıSFP modüle göre değişir
Ethernet Fiber Media Çevirici Özellikleri
Fiber Portu2*Gigabit SFP Slot
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 567
  • Ürün Kodu: CLR-MCG-M2S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: gigabit ethernet, mode converter, SFP yuva