CLR-S12G-R120M @ 12G-SDI 20km Single SFP+ Receiver Modül (MSA)

CLR-S12G-R120M @ 12G-SDI 20km Single SFP+ Receiver Modül (MSA)

 

Teknik katalog

Ürüne ait teknik katalog için tıklayın

 

CLR-S12G-R120M 12G-SDI SFP+ Modül 20km Receiver Single MSA


 

TV stüdyolarında ve tesislerinde sıkıştırılmamış, şifrelenmemiş dijital video sinyallerinin iletimi için kullanılmaktadır. 

12G-SDI SFP+ receiver modüller tek core singlemode fiber optik kablo üzerinden 20km'ye kadar 12G-SDI video optik iletim bağlantıları için tasarlanmıştır. 

50Mbps'den 11.88Gbps'ye kadar veri hızları iletir ve SMPTE ST 2082-1 (12G UHD-SDI), ST 2081-1 (6G UHD-SDI), ST424 (3G SDI), ST 292-1 (HD-SDI) ve ST 259 (SD-SDI) ile uyumludur. 

 

Temel Özellikler


  • Çalışırken takılabilir SFP+ form faktörü
  • SMPTE ST 259, ST 292-1,ST 424, ST-2081 and ST-2082 uyumlu
  • SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI için video patolojik desenleri
  • 11.88Gbps'ye kadar veri hızı
  • SMF üzerinden 10km veya 20km'ye kadar ulaşır
  • SFP MSA ( Multi-source Agreement) Uyumlu
  • Tek LC yuvası
  • Lower EMI için metal muhafaza
  • 3.3V güç kaynağı voltajı
  • RoHS uyumlu (kurşunsuz)

 

Uygulama Alanları


  • SMPTE ST 259, SMPTE ST 344, SMPTE ST 292-1 / 2, SMPTE ST 424, SMPTE ST 2081-1 ve SMPTE ST 2082-1 Sinyalleri için Seri Dijital Fiber İletim Sistemi
  • HD UHD TV / HDTV / SDTV Servis Arayüzleri

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-S12G-R120M
BirimiAdet

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1496
  • Ürün Kodu: CLR-S12G-R120M
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: 12G SDI SFP, 6G SDI SFP, 3G SDI SFP, SDI Fiber Modül, HD-SDI SFP, SD-SDI SFP, UHD-SDI SFP, sdi fiber modül