CLR-SFP28-LRT @ 25GBase-LR SFP28 eCPRI Endüstriyel Modül 10km

CLR-SFP28-LRT @ 25GBase-LR SFP28 eCPRI Endüstriyel Modül 10km

 

Teknik katalog

Ürüne ait teknik katalog için tıklayın

 

CLR-SFP28-LRT @ 25GBase-LR SFP28 CPRI/eCPRI Endüstriyel Modül 10km

25GBase-LR ethernet ağlarında ve CPRI/eCPRI bağlantıları için tasarlanmış singlemode fiber üzerinden 10km'ye kadar iletim sağlayan transciever modüllerdir. Endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlandığı için geniş sıcaklık değerleri arasında çalışabilmektedir.

 

Temel Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 25,78125 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1295/1325nm TX, 1295/1325nm RX)
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • SFP MSA ve IEEE 802.3 ile uyumlu
  • ROHS Uyumlu
  • CPRI / eCPRI spesifikasyonlarıyla uyumlu
  • Güç tüketimi <1,2W
  • Çalışma Sıcaklığı -40 ~ 85°C
  • Besleme Voltajı +3.3V

 

Uygulama Alanları

  • 25GBase-LR Ethernet
  • CPRI/eCPRI Fronthaul Networks

 

 

    Model Bilgileri
    Ürün KoduCLR-SFP28-LRT
    BirimiAdet

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 1274
    • Ürün Kodu: CLR-SFP28-LRT
    • Stok Durumu: Stokta var