PoE Switch 24 Port POE + 2 Port RJ45 Uplink + 1 Port SFP @ CLR-SWG-2421P

PoE Switch 24 Port POE + 2 Port RJ45 Uplink + 1 Port SFP @ CLR-SWG-2421P

CLR-SWG-2421P model nolu ürüne uygun;

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

Şartname

  • Cihaz üzerinde, bakır ethernet data bağlantıları sonlandırmak için 26 adet RJ45 port bulunmalıdır.
  • Bu 26 adet RJ45 portlardan ilk 24 adedi 10/100Base-TX hızında, 25. ve 26. portlar ise 10/100/1000Base-TX hızında çalısmalıdır.
  • Bu 26 adet RJ45 portlardan ilk 24 adedi hem POE (IEEE802.3af) hem de POE+ (IEEE802.3at) standartlarını desteklemeli. 25. ve 26. portlar ise non-PoE (PoE'siz) olarak çalısmalıdır.
  • Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 1 adet SFP modül yuvası bulunmalıdır.
  • Bu SFP yuvasına 1000Base-FX SFP modül takılabilmelidir.
  • SFP yuvası Multimode ve Singlemode Gigabit SFPyi desteklemelidir.
  • Cihaz üzerinde çalısan toplam bağımsız port sayısı 27 olmalıdır.
  • PoE destekleyen portların herbiri, kendisine bağlı olan PD cihazlara 30W güç aktarabilmelidir.
  • Cihazın toplam PoE kapasitesi 300W olmalıdır.
  • Her portun POE çıkıs voltajı 48VDC olmalıdır.
  • Cihazın anahtarlama kapasitesi blokajsız 10.8Gbps olmalıdır.
  • Cihazın MAC adres tablosu 1K olmalıdır. Otomatik MAC adresi öğrenme ve yaslandırma yapmalıdır.
  • Cihazın Buffer Hafızası 1.488M olmalıdır.
  • Cihazın paket iletim yöntemi Store and Forward olmalıdır.
  • Güç adaptörü cihazın içinde olmalı ve AC 100-240V 50/60Hz besleme ile çalısmalıdır.
  • Ethernet data ve POE enerji bağlantıları için RJ45 konnektördeki 1/2 & 3/6 numaralı pinleri kullanmalıdır. (EndSpan)
  • Cihaz üzerinde, Data ve POE bağlantı durumlarını gösteren LED'ler bulunmalıdır.
  • Eğer RJ45 portlara bağlanan cihaz POE desteklemiyorsa, bu durumu otomatik olarak algılayıp o porttaki POE gücünü kesmeli. Bu sekilde kendisine bağlanan cihazların yanmasını, zarar görmesini engellemelidir.
  • Auto-MDIX islevi ile RJ45 portlara bağlanan kabloların çapraz veya düz olduğunu tespit edebilmelidir.
  • Auto-negotiation islevi ile RJ45 portlardaki bağlantıların hızlarını ve duplex biçimlerini otomatik algılayabilmelidir.
  • Cihazın çalısabildiği sıcaklık aralığı -10~60°C olmalıdır.
  • Cihaz rack kabinete montaj yapılmalıdır.
  • Cihaz asağıdaki standartları desteklemelidir; 
  1. IEEE 802.3af, Power Over Ethernet (POE)
  2. IEEE 802.3at, Power Over Ethernet Plus (POE+)
  3. IEEE 802.3u, 100BASE-TX
  4. IEEE 802.3ab, 1000 BASE-T
  5. IEEE 802.3z, 1000 BASE-X
  6. IEEE 802.3x, Full-Duplex akıs kontrolü

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-SWG-2421P 24 Port 10/100M PoE RJ45 + 2 Port 10/100/1000M RJ45 + 1-Port Gigabit SFP Ethernet POE Switch 300W IEEE802.3af/at Toplam 27 port Rack Mount


 

CLR-SWG-2421P Fastethernet POE Swich, 24 adet 100Mbps RJ45 portu POE destekli, 2 adet Gigabit RJ45 ve 1 adet Gigabit SFP yuvası uplink olmak üzere toplam 27 port fast ethernet POE Switch'dir.

PoE destekli RJ45 portlarına IP kamera, Access Point, vb PoE cihazlar bağlanır. SFP yuvasına takılacak olan modül merkezi bir noktadaki omurga switche giden fiber optik kablo ile irtibatlanır. Gerek duyulması halinde gigabit RJ45 portları üzerinden arkadaki bir kenar switche Cat6 bağlantı yapılabilir. Bu yolla hem kenar hem de atlama switch olarak kullanılmış olur. 

CCTV projelerinde IP kameraları ağ kablosu üzerinden beslemek için kullanılır. 

 "Auto-sensing" PoE Algoritması sayesinde IEEE802.3af ve IEEE802.3at uyumlu cihazlara power beslemesi sağlar. PoE desteklemeyen cihaz bağlandığında ise elektriksel gücü keser. Bu sayede ağ cihazlarının zarar görmesi engellenmiş olur.

PoE ağ anahtarı kendisine bağlı ağ cihazlarının güç gereksinimlerini, hızlarını, duplex modlarını otomatik olarak hesaplar.

P9 ~ P24 portları "PoE extend" moduna alınabilir, 250m mesafeye kadar besleme ve data iletebilir. Bu durumda veri hızı 10Mbps'a düşer.

 

Portların Haberleşme Mesafeleri


  • P1 ~ P24 100m @ 100Mbps (Standard Mode)
  • P9 ~ P24 250m @ 10Mbps (Extended Mode)
  • P25 ~ P26 100m @ 1000Mbps 

 

 Teknik Bilgileri


  • 24*10/100Base-T Fast Ethernet RJ45 PoE port 
  • 2*10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 port 
  • 1*1000Base-FX Gigabit Ethernet SFP yuva
  • Toplam 27 Bağımsız Port
  • Band Genişliği 10,8Gbps
  • POE Standardı IEEE 802.3af & IEEE 802.3at
  • Port Başına Maksimum Güç 30W/port
  • Toplam POE Gücü 300Watt  
  • POE Bağlantısı 1/2+,3/6-
  • Rack-mount
  • Yönetimez / Unmanaged
  • Metal Kasa ​
  • Dahili Power AC 220V besleme
Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWG-2421P
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port27 port
Fiber Portu1*Gigabit SFP Slot
POE'siz Port Sayısı2*10/100/1000M RJ45
POE'li Port Sayısı24*10/100M RJ45
POE StandardıIEEE 802.3af & IEEE 802.3at
Port Başına PoE Gücü15,4W / 30W
Toplam POE Gücü300W
POE Pin BağlantısıEnd-span, 1/2+, 3/6-
Anahtarlama Kapasitesi10,8Gbps
Paket İletim Hızı1,488Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü1K
Jumbo Frame DesteğiHayır
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 60 °C
Power Girişi220VAC, Dahili Güç Kaynağı
Montaj ŞekliRack Montaj
Boyut320* 210* 45mm
Dosya Adı
CLR-SWG-2421P Katalogİndir
CLR-SWG-2421P Şartnamesiİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3218
  • Ürün Kodu: CLR-SWG-2421P
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: poe switch, 24 Port POE Switch, CLR-SWG-411/821/1621/2421P Serisi Unmanaged Gigabit Fiber Uplink POE Switchler, 24 Port Switch 10/100, CCTV POE Switch, CCTV Fiber POE Switch