CLR-SWG-L210P @ Gigabit Ethernet PoE Switch 8*RJ45 PoE + 2*SFP Managed L2+

CLR-SWG-L210P @ Gigabit Ethernet PoE Switch 8*RJ45 PoE + 2*SFP Managed L2+

 

CLR-SWG-L210P model nolu ürüne uygun;

 

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR-SWG-L210P # Yönetilebilir PoE+ Gigabit Ethernet Ağ Anahtarı. 

8*PoE RJ45 (1Gbit) + 2*SFP (1Gbit), Layer 2+ Yönetilebilir Switch

 

CLR-SWG-L210P PoE Switch 8 port gigabit 10/100/1000M RJ45 PoE+ ve 2 port gigabit SFP yuvaya sahip, 19" rack-mount montajlı, yönetilebilir (managed), L2+ özelliklerini destekleyen, ethernet ağ anahtarıdır.

 "Auto-sensing" PoE Algoritması sayesinde IEEE802.3af ve IEEE802.3at uyumlu cihazlara power beslemesi sağlar. PoE desteklemeyen cihaz bağlandığında ise elektriksel gücü keser. Bu sayede ağ cihazlarının zarar görmesi engellenmiş olur.

CLR-SWG-L210P PoE+ ağ anahtarı kendisine bağlı ağ cihazlarının güç gereksinimlerini, hızlarını, duplex modlarını otomatik olarak hesaplar. 

 

Teknik Özellikleri

  • Fiber bağlantılar için toplam 2 adet SFP modül yuvası. 
  • SFP yuvaları hem Multimode hem de Singlemode, hem dual hem de BiDi SFP modülleri çalıştırır.
  • Bakır ethernet bağlantılar için 8 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port
  • Bakır RJ45 portların tamamı PoE+ (Power over Ethernet) IEEE 802.3af/at destekler
  • Cihaz her bir PoE portundan 30W'a kadar güç verebilir.
  • Cihazın toplam PoE güç bütçesi 150W
  • Cihaz, RJ45 portlarından kendisine bağlı olan ağ cihazlarının PoE destekli olup olmadığını otomatik olarak algılar. Eğer PoE destekli (PD - Powered Device) bir cihaz yoksa, porttaki PoE çıkışını kapalı tutar.
  • Anahtarlama kapasitesi 20Gbps
  • Bakır ve fiber portların tamamı birbirinden bağımsız olarak çalışır. Toplamda 10 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • IEEE 802.3i 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X (fiber) ethernet standartlarını destekler
  • Layer 2+ anahtarlama işlevlerinden VLAN, Port Mirroring, Port isolation, IGMP Snooping, DHCP Snooping, LLDP, POE+ management, ACL, STP, RSTP, MSTP, IGMP v1/v2 Snooping, QoS, vb. destekler.
  • Seri konsol portu üzerinden CLI komutları ile yönetilebildiği gibi, Web arayüzünden de (http) yönetilebilir. Ayrıca SNMP V1/V2/V3, LLDP ve RMON desteği mevcuttur.

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWG-L210P
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimKonsol (CLI), Web, SNMP, Layer2+
Toplam Aktif Port10 port
Fiber Portu2*Gigabit SFP Slot
POE'siz Port SayısıYok
POE'li Port Sayısı8*10/100/1000M RJ45
POE StandardıIEEE 802.3af & IEEE 802.3at
Port Başına PoE Gücü15,4W / 30W
Toplam POE Gücü150W
POE Pin BağlantısıEnd-span, 1/2+, 3/6-
Anahtarlama Kapasitesi20Gbps
Paket İletim Hızı14,88Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü8K
Jumbo Frame DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 60 °C
Power Girişi220VAC Dahili Güç Kaynağı
Montaj ŞekliRack-mount
Boyut280×180×44mm
Dosya Adı
CLR-SWG-L210P Şartnameİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 406
  • Ürün Kodu: CLR-SWG-L210P
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: PoE switch, yönetilebilir, gigabitethernet switch, 8 port poe, jumbo frame