CLR-VTR-01 @ 1 Kanal Analog Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici

CLR-VTR-01 @ 1 Kanal Analog Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR-VTR-01 model nolu video optik konvertör seti OM2 Multimode kablo ile 500m mesafede çalışmaktadır.

 
 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-VTR-01 # 1 Kanal Analog Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici

CLR-VTR-01 model mumaralı CCTV analog video fiber optik konvertör, analog video çıkışlı CCTV güvenlik kameralarını fiber optik kablo üzerinden DVR kayıt cihazına taşımaya yarar. 

Set içinde bulunan TRANSMITTER (verici) ünitesi kameraların bulunduğu sahada konumlandırılır. Kameradan gelen koaksiyel kablo BNC konnektörle Transmitter cihaza irtibatlanır. Transitterın fiber çıkışında ise SC/FC/ST konnektör opsiyonları mevcuttur. Bu optik konnektör üzerinden fiber hatta bağlantı yapılır. Transmitter koaks-fiber dönüşümü yaparak video sinyalini fiber hatta bindirir. PAL, NTSC ve SECAM video biçimlerine uygundur.

RECEIVER (alıcı) ünitesi ise merkezi noktadaki DVR kayıt cihazının yanında konumlandırılır. Sahadaki kamera lokasyonundan gelen fiber hat, receiver cihazının optik girişine bağlanır. Fiber-koaks dönüşümü yapan receiverın BNC çıkışı ise koaksiyel patch cord ile DVR'ın video-in portuna irtibatlanır.

Kameraların uzaktan PTZ (pan tilt zoom) kontrolü ise video optik çevirici setinin RS485 data kanalından gerçekleştirilir. Hem TX hem de RX cihazlarındaki kontaklara 2-telli RS485 (+) ve (-) uşları bağlanarak ters yönde PTZ datası iletilebilir.

Bu bağlantılar aşağıdaki resimde görülebilir. 

clr-vtr-xx uygulaması

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-VTR-01
BirimiSet
Set İçeriğiTransmitter ve Receiver takım halinde
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX:1310nm RX:1550nm (Bi-Di)
Fiber Portu1*FC Simplex
Haberleşme Mesafesi20km
Fiber SayısıSingle - 1 core
Video Optik Çevirici Özellikleri
Analog Video Portu1*BNC 75Ω Unbalanced
Video Giriş-Çıkış Voltajı1VP-P
Video Bandgenişliği10MHz
Video Örnekleme Frekansı15MHz
Uyumlu Video FormatlarıPAL, NTSC ve SECAM
Video Aktarım BiçimiSıkıştırılmamış - uncompressed
SNR - İşaret Gürültü Oranı>70dB
Kontrol Data SinyaliRS485
Kontrol Datası İletim YönüTek yön (reverse data)
Kontrol Datası Bağlantı Portu2 Pin Terminal Blok
Kontrol Datası Veri Hızı0 ~ 250kbps
Kontrol Datası BER≤10E-12
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop & Duvar-montaj
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)
Dosya Adı
CLR-VTR-xx Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 820
  • Ürün Kodu: CLR-VTR-01
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: analog video çevirici, 1 kanal video