FC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı 5db @ ON-FOA-FC05A

FC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı 5db @ ON-FOA-FC05A
Optik Dalgaboyu1310nm/1550nm
Zayıflatma Değeri±0.5dB (<10dB); ±1.0dB (>10dB)
Max. PDL≤0.1dB
Maksimum Optik Güç500mw
Geri Dönüş KaybıUPC≥50 dB
APC≥60 dB
Çalışma sıcaklığı -30°C~+75°C

 

ON-FOA-FC05A @ Fiber Optik Attenuator FC/APC 5dB Plug Tipi ( Dişi-Erkek)


 

Fiber optik sinyal seviyesini düşürmek için kullanılır. Telekom , SDH, DWDM gibi optik ağlarda optik alıcının alış hassasiyetinden daha fazla güç gelmesi durumunda optik güç seviyesini azaltarak sistemde oluşacak hataların ve kusurların önüne geçer.

  • Plug Tipi
  • FC/APC
  • Zayıflatma değeri 5dB
  • Singlemode
  • 1260-1620nm

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1495
  • Ürün Kodu: ON-FOA-FC05A
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: FC Attenuator, FC/APC Attenuator, Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı, Fiber optik zayıflatıcı, Fiber Optik Attenuator