CLR-HDMI-K42F @ 4K UHD HDMI 2.0 Fiber Optik KVM Extender LC 20km IR

CLR-HDMI-K42F @ 4K UHD HDMI 2.0 Fiber Optik KVM Extender LC 20km IR

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin

 

 

 

Ürün videosu

HDMI KVM Extender Setleri Genel Tanıtım videosu için tıklayın

 

 

Ürün videosu

CLR-HDMI-K42F 4K HDMI KVM Fiber Optik Extender 20km videosu için tıklayın

 

 

 

 

 

Multimode OM2 kablo ile 1000m mesafede iletim yapmaktadır.

Multimode OM2, OM3 ve OM4 Fiber optik kablo ile 1000mt de kullanabilirsiniz.

 

teknik şartnameCLR-HDMI-K42F kodlu ürüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 


 

CLR-HDMI-K42F 4K UHD HDMI 2.0 Fiber Optik LC 20km KVM Extender Teknik Şartnamesi

 

  • Cihaz, set olarak, HDMI kaynaktan çıkan, yüksek çözünürlüklü 4K Ultra HD 60Hz sinyali, Singlemode fiber optik kablo üzerinden, noktadan-noktaya olacak şekilde, azami 20km mesafedeki bir monitöre aktarma işlevi görmelidir.
  • Alıcı (receiver) – Verici (transmitter) set olarak karşılıklı iki cihaz halinde çalışmalıdır.
  • Cihaz, HDMI sinyali ile birlikte USB sinyalini de iletebilmeli, alıcı tarafta bir mouse veya klavye kullanılarak kaynaktaki yayına müdahale edilebilmelidir.
  • Verici (transmitter) cihaz üzerinde bulunan ilave bir local loop-out HDMI çıkış portu sayesinde, kaynağa yakın bir noktadaki monitöre de HDMI bağlantı yapılabilmelidir.
  • Verici cihaz üzerinde 1 adet HDMI giriş, 1 adet HDMI lokal çıkış, 1 adet SFP Slot, 1 adet USB Type A, 1 adet R/L Audio ve 1 Adet IR-TX portları bulunmalıdır.
  • Alıcı cihaz üzerinde 1 adet HDMI çıkış, 2 adet USB Type A, 1 adet SFP Slot, 1 adet R/L Audio ve 1 Adet IR-TX portları bulunmalıdır.
  • Cihaz, HDMI girişine gelen HDMI 2.0 4K*2K@60Hz çözünürlüğe kadar olan görüntüyü iletebilmelidir.
  • Cihaz HDMI 2.0 desteklemelidir.
  • Cihazın HDCP versiyonu HDCP 2.2 olmalıdır.
  •  HDMI sinyali uncompressed (sıkıştırma yapmadan) olarak kayıpsız olarak iletmelidir. Direkt bağlıymış gibi akıcı görüntü elde edilmelidir.
  • Cihazın fiber bağlantısı üzerinde takılı olan SFP modüller aracılığıyla yapılmalıdır.
  • SFP modüllerin haberleşme hızı 2.5Gbps olmalıdır.
  • SFP modüller tek kıl üzerinden çalışan Bi-Directional SFP modül olmalıdır.
  • Fiber konnektör bağlantı noktası tipi LC olmalıdır.
  • Transmitter üzerinde takılı olan Bi-Di SFP modülün çalışma dalga boyu TX:1310nm, RX: 1550nm olmalıdır.
  • Receiver üzerinde takılı olan Bi-Di SFP modülün çalışma dalga boyu TX:1550nm, RX: 1310nm olmalıdır.
  • Cihaz HDMI ve USB sinyaller yanında IR uzaktan kumanda sinyalini de taşıyabilmelidir. Bu sayede görüntü kaynağı uzaktan kumandası ile kontrol edilebilmelidir.
  • Hem verici (transmitter) hem de alıcı (receiver) üzerinde bulunan 3.5mm Right/Left stereo AUDIO OUT portundan hoparlöre veya kulalığa ses çıkışı alınabilmelidir.
  • Cihaz kaplaması metal alaşım olmalıdır.
  • Cihaz USB 2.0 ve USB 1.1 standartlarını desteklemelidir.
  • Cihaz tak-çalıştır olmalıdır. Herhangi bir driver (sürücü) kurulumu gerektirmemelidir.
  • Cihazın çalışma sıcaklık aralığı -10~55℃ olmalıdır.
  • Alıcı ve verici cihazın beslemesi 12VDC 2A harici olarak yapılmalıdır.
  • Alıcı ve verici cihazın boyutları Ebat 106*106*17mm olmalıdır.

 

CLR-HDMI-K42F # 4K UHD HDMI 2.0 + USB Fiber Optik KVM Mesafe Uzatıcı 20km, IR uzaktan kumanda, SFP Girişli, RS232 Port, Set


 

CLR-HDMI-K42F, set halinde, HDMI kaynaktan çıkan, yüksek çözünürlüklü 4K UHD görüntüyü, fiber optik kablo üzerinden, noktadan-noktaya olacak şekilde bir monitöre aktarmak için kullanılır. Alıcı tarafta bir uzaktan kumanda kullanılarak kaynaktaki yayın değiştirilebilir. Cihaz IR sinyalini de her iki yönde taşımaktadır.

Ayrıca görüntü kaynağındaki yayını kontrol etmek amacıyla Klavye ve Mouse için USB kanalını ve seri RS232 portunu da extend eder. Alıcı tarafta bir mouse ve klavye kullanılarak kaynaktaki yayın değiştirilebilir. 

CLR-HDMI-K42F Hdmi fiber optik dönüştürücü converter alıcı+verici olarak set halinde satılmaktadır. 

 

Teknik Özellikleri


  • HDMI 4K@60Hz/HDCP2.2
  • Alıcı + Verici şeklinde set olarak çalışır.
  • Transmitter üzerinde local hdmi çıkışı vardır.
  • Fiber optik iletişim mesafesi 20km dir.
  • Fiber Optik Konnektörü LC'dir
  • Tek Core Fiber Optik kablo ile çalışır.
  • IR Uzaktan Kontrol Desteği 38kHz; NEC
  • Audio L-PCM 3,5mm stereo output
  • RS232 port
  • Ebat 106*106*17mm
  • Metal Kasa

HDMI, USB ve IR Port Özellikleri


  • HDMI 2.0 Desteği
  • Çözünürlük 4K Ultra HD
  • IR Extender Fonksiyonu
  • Vericide 1 adet alıcıda, 2 adet klavye ve mouse bağlantısı için USB Portu

 

Fiber Optik Port Özellikleri


  • F/O iletişim mesafesi SM Fiber ile 20km
  • F/O iletişim mesafesi MM Fiber ile 1500m 
  • Fiber Optik Konnektörü LC'dir
  • 1 Core Fiber Optik kablo ile çalışır

 

 
    Model Bilgileri
    Ürün KoduCLR-HDMI-K42F
    BirimiSet
    Set İçeriğiTransmitter & Receiver
    Genel Teknik Özellikler
    Fiber ModuSinglemode & Multimode
    Fiber Portu1xLC Duplex
    Haberleşme Mesafesi20km Singlemode & 1500m Multimode Fiber
    Fiber SayısıSingle - 2 core
    Diğer Özellikler
    Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
    Power GirişiHarici, 5VDC, 1,2A
    Montaj ŞekliDesktop
    Boyut106(E) x 106(B) x 17(Y)

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 1884
    • Ürün Kodu: CLR-HDMI-K42F
    • Stok Durumu: Stokta var

    Etiketler: KVM Fiber Çevirici 4K, 4K HDMI to fiber converter, 4K UHD Hdmi Fiber Çevirici, HDMI over fiber 4K, hdmi over single mode fiber, HDMI over Multimode fiber, hdmi extender fiber optik, Hdmi fiber converter, UHD 4K Optik Dönüştürücü, Hdmi 2.0 Fiber Converter, Hdmi 20km extender