J4859D @ Aruba 1Gigabit SFP Modül LC LX 10km SMF Transceiver

Ön Sipariş Veriniz J4859D @ Aruba 1Gigabit SFP Modül LC LX 10km SMF Transceiver

CLR Networks'un Aruba/HP uyumlu modelleri mevcuttur.

 

J4859D @ Aruba 1Gigabit Fiber Optik SFP Modül LC LX Singlemode 10km SMF Transceiver

MarkaHPE
 
SFP alıcıverici türüFiber optik
 
Maksimum veri aktarım hızı1000 Mbit/s
 
ArayüzSFP
 
Tek modlu fiber (SMF) destekliEvet
 
Fiber optik bağlantıLC
 
SFP transceiver standardLX
 
Maksimum transfer mesafesi10000 m
 
Fiber kanal bağlantı noktaları2
 
Genişlik55,9 mm
 
Derinlik12,7 mm
 
Yükseklik15,2 mm
 
Ağırlık45 g

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 491
  • Ürün Kodu: J4859D
  • Stok Durumu: Ön Sipariş Veriniz

Etiketler: J4859D, Aruba