Model1100-C @ Kart-Modül Tipi Fast Ethernet Fiber Media Converter SC MM 2km

Model1100-C @ Kart-Modül Tipi Fast Ethernet Fiber Media Converter SC MM 2km

 

 

Model1100-C Card Type Media Converter Modülü şasi tipi RACK2000B kutuya takılır

 

 

Model1100-C Card Type Media Converter Modülü, fiber optik portu aşağıdaki özelliklere sahip olan tüm media çeviriciler ve SFP modüller ile karşılıklı olarak bağlanıp çalıştırılabilir:

  • Fiber modu: Multimode
  • Fiber Arayüz Veri Hızı: 100Mbps (100Base-SX)
  • Optik Dalgaboyu: 1310nm

 

 

 

Model1100-C # Şasi için Kart Modül Tipi, 1 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Çevirici

10/100Base-T, Multi mode,  Duplex SC konnektörlü, 2km

 

Model1100-C Fast Ethernet Fiber Media Converter, 10Mbps veya 100Mbps elektriksel bakır RJ45 etherneti, 100Mbps optik ethernet sinyale dönüştürür.

RACK2000B şasi tipi 19" media converter rack içine monte edilir.

Mevcut Ethernet ağını fiber optik kablo üzerinden uzak noktalara taşımanızı sağlar.

Noktadan noktaya karşılık olarak kullanılabileği gibi F/O Ethernet Switch ile karşılıklı olarak çalışır.

 

F/O Port Özellikleri

  • Fiber Optik Konnektörü SC Duplex
  • Optik Port Hızı 100Base-SX Gigabit
  • 62.5/125μ OM1, 50/125μ OM2, OM3 ve OM4 Multimode F/O kablolar
  • Optik iletim mesafesi OM2 kablo ile 2km
  • Optik Işık Dalga Boyu 1310nm'dir

 

Bakır Port Özellikleri

  • Bakır RJ45 port sayısı 2 adet.
  • Bakır RJ45 Portu 10/100M Hızları Otomatik Algılar
  • Bakır RJ45 Portu UTP / STP / FTP Data Kabloları 100Mt
  • Düz / Çapraz Bağlantı (Auto MDI/MDI-X özelliği)
  • Tak Çalıştır (Herhangi bir Kurulum ve Konfigürasyon Gerektirmez)
  • 10Mbps ve 100Mbps Hızında Full Duplex / Half Duplex destekler

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduModel1100-C
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu1310nm
Haberleşme Mesafesi2km
Fiber SayısıDual - 2 core
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Fiber Media Çevirici Özellikleri
Fiber Portu1*100M SC Duplex
RJ45 Bakır Port1*10/100M
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
Power GirişiŞasi backplane yuvasından besleme alır
Montaj ŞekliŞasi içine
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 368
  • Ürün Kodu: Model1100-C
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: fast ethernet, SC duplex, Kart tipi modül