CLR-MCG-11 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SC SM 20km

CLR-MCG-11 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SC SM 20km

 

CLR-MCG-11, fiber optik portu aşağıdaki özelliklere sahip olan tüm media çeviriciler ve SFP modüller ile karşılıklı olarak bağlanıp çalıştırılabilir:

  • Fiber modu: Singlemode
  • Fiber Arayüz Veri Hızı: 1000Mbps (1000Base-LX)
  • Optik Dalgaboyu: 1310nm

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Şartname

  • Cihaz üzerinde 1 adet bakır RJ45 10/100/1000Base-TX port, 1 adet 1000Base-FX port bulunmalı
  • Fiber optik port girişi dual fiber, konnektör tipi ise SC olmalı
  • Fiber optik port Single modda, 1310nm dalgaboyunda çalışmalı.
  • Fiber optik port iletim mesafesi Multimode kablo ile en az 20Km olmalı.
  • Bakır port iletim mesafesi Cat6 UTP kablo ile 100m'yi desteklemeli
  • Cihaz IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z ve IEEE802.3ab standartlarını desteklemeli.
  • Cihaz point-to-point (Noktadan noktaya) çalışmalı
  • Optik port, fiber hattın karşı ucuna takılan aynı özellikteki SFP/GBIC ile uyumlu olarak çalışmalıdır
  • Fiber optik port hızı 1000Mbps olmalıdır
  • Fiber optik konnektör tipi SC tip olmalıdır
  • RJ45 portu düz veya çapraz ethernet bağlantısını otomatik olarak algılayabilmeli. (MDI/MDI-X auto crossover)
  • RJ45 portu full duplex / half duplex otomatik olarak çalışma modunu algılayabilmelidir.
  • RJ45 portu 10Mbps, 100Mbps veya 1000Mbps ‘lik port hızlarını otomatik olarak algılayabilmelidir.
  • Cihazın ve bağlantıların durumunu izleyebilmek için şu LED'ler bulunmalı: PWR (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (twisted pair link1000M), TP LINK100 (twisted pair link 100M), TP ACT (twisted pair packet forwarding)
  • Beslemesi harici 5VDC olmalıdır
  • Güç tüketimi maksimum 5W olmalıdır
  • Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 55°C aralığında çalışmalıdır
  • Cihazın gövdesi demirden olmalıdır.
  • Cihazın boyu 94mm, eni 70mm ve derinliği ise 26mm’den büyük olmamalıdır.

 

 

CLR-MCG-11 Media Konvertör üzerinde bulunan LEDlerin ne anlama geldiği - uygulamalı anlatım videosu


 

Ürün videosu

 

CLR-MCG-11 LED tanımları anlatım ve uygulama videosu için tıklayın

 

 

 

 

CLR-MCG-11 Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Çevirici/Dönüştürücü

SM Single Mode Duplex SC Konnektörlü 20km


 

CLR-MCG-11 Ethernet Fiber Media Converter, elektriksel bakır RJ45 etherneti optik ethernet sinyale dönüştürür.

Mevcut Ethernet ağını fiber optik kablo üzerinden uzak noktalara taşımanızı sağlar.

Noktadan noktaya karşılık olarak kullanılabileği gibi F/O Ethernet Switch ile karşılıklı olarak çalışır.

 

F/O Port Özellikleri


  • Fiber Optik Konnektörü SC Duplex
  • Optik Port Hızı 1000Base-LX Gigabit
  • 9/125μm Singlemode F/O kablo
  • Optik iletim mesafesi 20km
  • Optik Işık Dalga Boyu 1310nm'dir

 

Bakır Port Özellikleri


  • Bakır RJ45 Portu 10/100/1000M Hızları Otomatik Algılar
  • Bakır RJ45 Portu UTP / STP / FTP Data Kabloları 100Mt
  • Düz / Çapraz Bağlantı (Auto MDI/MDI-X özelliği)
  • Tak Çalıştır (Herhangi bir Kurulum ve Konfigürasyon Gerektirmez)
  • 10Mbps ve 100Mbps Hızında Full Duplex / Half Duplex destekler
  • 1000Mbps Hızında Full Duplex destekler
Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-MCG-11
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Haberleşme Mesafesi20km
Fiber SayısıDual - 2 core
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Fiber Media Çevirici Özellikleri
Fiber Portu1*Gigabit SC Duplex
RJ45 Bakır Port1*10/100/1000M
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop & Şasi
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)
Dosya Adı
CLR-MCG-11 Teknik Katalogİndir
CLR-MCG-11 Şartnameİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 4530
  • Ürün Kodu: CLR-MCG-11
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Fiber dönüştürücü, Fiber Media Converter, Fiber Bakır dönüştürücü, Gigabit fiber dönüştürücü, Fiber Cat6 dönüştürücü, Fiber to Ethernet Converter, Fiber RJ45 dönüştürücü, Fiber kablo ethernet çevirici, CLR-MCG-XX Serisi 10/100/1000M Converter, CLR Networks Gigabit SM Converter