RP-G0401DB @ Unmanaged Gigabit Mini Switch 1*SFP + 4*RJ45

RP-G0401DB @ Unmanaged Gigabit Mini Switch 1*SFP + 4*RJ45

 

RP-G0401DB # Yönetilemez Gigabit Ethernet Kenar Ağ Anahtarı, Desktop

1*1000Base-FX SFP + 4*10/100/1000Base-T RJ45

 

RP-G0401DB Kenar Switch, 4 port gigabit 10/100/1000M RJ45 + 1 port 1Gbps SFP yuva olmak üzere toplam 5 adet aktif porta sahip, desktop tipi, yönetilemez (unmanaged), L2, ethernet merkez ağ anahtarıdır.

 

Teknik Özellikleri

  • Fiber bağlantı için 1 adet Gigabit SFP modül yuvası. 
  • Bakır ethernet bağlantılar için 4 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port
  • SFP yuva hem Multimode (1000Base-SX) hem de Singlemode (1000Base-LX), hem dual hem de bi-di SFP modülleri çalıştırır.
  • Bakır ve fiber portların tamamı birbirinden bağımsız olarak çalışır. Toplamda 5 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • Üzerindeki LEDler sayesinde hem güç kaynağının, hem fiber hem de bakır portların durumları izlenebilir.
  • Bakır RJ45 portlar full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilir.
  • Bakır portlar, 10Base-T standardı olan IEEE802.3, 100Base-T fastethernet standardı olan IEEE802.3u ve 1000Base-T gigabit ethernet standardı olan IEEE802.3ab standartlarına uygun çalışır.
  • SFP yuva fiber standardı olan IEEE802.3z standardını destekler.
  • Paket buffer hafızası 1Mb
  • Çalışma sıcaklık aralığı - 10~55°C

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduRP-G0401DB
BirimiAdet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port5 port
Fiber Portu1*Gigabit SFP Slot
RJ45 Bakır Port4*10/100/1000Base-T
Anahtarlama Kapasitesi10Gbps
Paket İletim Hızı1.488Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü4K
Jumbo Frame DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 55 °C
Power GirişiHarici, 5VDC 2A Güç Kaynağı
Montaj ŞekliDesktop
Boyut30×148×100mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 413
  • Ürün Kodu: RP-G0401DB
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: yönetilemez, gigabitethernet switch, Jumbo Frame