CLR-SWG-42SC @ Gigabitethernet Fiber Switch 4*10/100/1000M RJ45 2*1G SC DX

CLR-SWG-42SC @ Gigabitethernet Fiber Switch 4*10/100/1000M RJ45 2*1G SC DX

 

CLR-SWG-42SC model nolu ürün; fiber optik portu aşağıdaki özelliklere sahip olan tüm media çeviriciler ve SFP modüller ile karşılıklı olarak bağlanıp çalıştırılabilir:

  • Fiber modu: Singlemode
  • Fiber Arayüz Veri Hızı: 1Gbps (1000Base-LX)
  • Optik Dalgaboyu: 1310nm

 

 

CLR-SWG-42SC # Yönetilemez Gigabit Ethernet Ağ Anahtarı, Desktop

4*10/100/1000Base-T RJ45 + 2*1000Base-FX SC DX Singlemode, 1310nm, 20km 

 

CLR-SWG-42SC Gigabi Ethernet Switch, 4 port gigabit 10/100/1000M RJ45 + 2 port 1Gbps SC Duplex uplink portu olmak üzere toplam 6 adet aktif porta sahip, desktop tipi, yönetilemez (unmanaged), L2, ethernet ağ anahtarıdır.

2 adet fiber girişi sayesinde, gir-çık yapılarak ard arda kaskat yapıda switchler bağlanabilir. 

 

F/O Port Özellikleri

  • Fiber Optik Konnektörü SC Duplex
  • Optik Port Hızı 1000Base-FX Gigabitethernet
  • 9/125μm Singlemode F/O kablo
  • Optik iletim mesafesi 20km
  • Optik Işık Dalga Boyu 1310nm'dir

 

Bakır Port Özellikleri

  • Bakır RJ45 Portları 10/100/1000M Hızları Otomatik Algılar
  • UTP / STP / FTP Data Kablolar ile 100m mesafede haberleşme yapar
  • Düz / Çapraz Bağlantı (Auto MDI/MDI-X özelliği)
  • Tak Çalıştır (Herhangi bir Kurulum ve Konfigürasyon Gerektirmez)
  • Full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilir.

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWG-42SC
BirimiAdet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port6 port
Fiber Portu2*1G SC Duplex
RJ45 Bakır Port4*10/100/1000Base-T
Anahtarlama Kapasitesi12Gbps
Paket İletim Hızı1.488Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü1K
Jumbo Frame DesteğiHayır
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 55 °C
Power GirişiHarici, 5VDC 2A Güç Kaynağı
Montaj ŞekliDesktop
Boyut98mm* 72mm * 26 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 317
  • Ürün Kodu: CLR-SWG-42SC
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: yönetilemez, gigabitethernet switch, SC duplex