CLR-SWF-21S @ Fastethernet Mini Switch 2*10/100M RJ45 1*100M SC DX

CLR-SWF-21S @ Fastethernet Mini Switch 2*10/100M RJ45 1*100M SC DX

 

CLR-MCR-1401 model nolu media çevirici rack-şasi içine monte edilebilir.

 

CLR-SWF-21S model nolu ürün, fiber optik portu aşağıdaki özelliklere sahip olan tüm media çeviriciler ve SFP modüller ile karşılıklı olarak bağlanıp çalıştırılabilir:

  • Fiber modu: Singlemode
  • Fiber Arayüz Veri Hızı: 100Mbps (100Base-LX)
  • Optik Dalgaboyu: 1310nm

 

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
  

 

 

 

 

 

 

CLR-SWF-21S # Yönetilemez Fast Ethernet Ağ Anahtarı, 2 Port Media Çevirici, Desktop

2*10/100Base-T RJ45 + 1*100Base-FX SC DX Singlemode, 1310nm, 20km 

 

CLR-SWF-21S Ethernet Switch, 2 port gigabit 10/100M RJ45 + 1 port 100Mbps SC Duplex uplink portu olmak üzere toplam 3 adet aktif porta sahip, desktop tipi, yönetilemez (unmanaged), L2, ethernet ağ anahtarıdır. 2-port media çevirici olarak da kullanılabilir.

CLR-MCR-1401 model nolu media çevirici rack-şasi içine monte edilebilir.

 

F/O Port Özellikleri

  • Fiber Optik Konnektörü SC Duplex
  • Optik Port Hızı 100Base-FX Fastethernet
  • 9/125μm Singlemode F/O kablo
  • Optik iletim mesafesi 20km
  • Optik Işık Dalga Boyu 1310nm'dir

 

Bakır Port Özellikleri

  • Bakır RJ45 Portları 10/100M Hızları Otomatik Algılar
  • UTP / STP / FTP Data Kablolar ile 100m mesafede haberleşme yapar
  • Düz / Çapraz Bağlantı (Auto MDI/MDI-X özelliği)
  • Tak Çalıştır (Herhangi bir Kurulum ve Konfigürasyon Gerektirmez)
  • Full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilir.

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWF-21S
BirimiAdet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port3 port
Fiber Portu1*100M SC Duplex
RJ45 Bakır Port2*10/100Base-T
Anahtarlama Kapasitesi0,6Gbps
Paket İletim Hızı1.488Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü1K
Jumbo Frame DesteğiHayır
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 55 °C
Power GirişiHarici, 5VDC 2A Güç Kaynağı
Montaj ŞekliDesktop
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 369
  • Ürün Kodu: CLR-SWF-21S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: yönetilemez, fast ethernet switch, SC duplex