CLR-SWF-14F @ Fastethernet Mini Omurga Switch 1*10/100M RJ45 4*100M SC DX

CLR-SWF-14F @ Fastethernet Mini Omurga Switch 1*10/100M RJ45 4*100M SC DX

 

clr-swf-14f uygulaması

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

CLR-SWF-14F # Yönetilemez Fast Ethernet Omurga Ağ Anahtarı, Desktop

1*10/100Base-T RJ45 + 4*100Base-FX SC DX Singlemode, 1310nm, 20km 

 

CLR-SWF-14F Ethernet Switch, 1 port gigabit 10/100M RJ45 + 4 port 100Mbps SC Duplex uplink portu olmak üzere toplam 5 adet aktif porta sahip, desktop tipi, yönetilemez (unmanaged), L2, omurga ethernet ağ anahtarıdır.

4 adet fiber portu sayesinde, dört farklı sahadan gelen fiber ethernetleri toplamaya yarar. Yıldız topolojinin merkezinde konumlandırılır.

 

F/O Port Özellikleri

  • Fiber Optik Konnektörü SC Duplex
  • Optik Port Hızı 100Base-FX Fastethernet
  • 9/125μm Singlemode F/O kablo
  • Optik iletim mesafesi 20km
  • Optik Işık Dalga Boyu 1310nm'dir

 

Bakır Port Özellikleri

  • Bakır RJ45 Portları 10/100M Hızları Otomatik Algılar
  • UTP / STP / FTP Data Kablolar ile 100m mesafede haberleşme yapar
  • Düz / Çapraz Bağlantı (Auto MDI/MDI-X özelliği)
  • Tak Çalıştır (Herhangi bir Kurulum ve Konfigürasyon Gerektirmez)
  • Full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilir.

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SWF-14F
BirimiAdet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiTicari
YönetimYönetilemez
Toplam Aktif Port5 port
Fiber Portu4*100M SC Duplex
RJ45 Bakır Port1*10/100Base-T
Anahtarlama Kapasitesi1Gbps
Paket İletim Hızı1.488Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü1K
Jumbo Frame DesteğiHayır
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 55 °C
Power GirişiHarici, 5VDC 2A Güç Kaynağı
Montaj ŞekliDesktop
Boyut98mm* 72mm * 26 mm
Dosya Adı
CLR-SWF-14F Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 531
  • Ürün Kodu: CLR-SWF-14F
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: yönetilemez, fast ethernet switch, SC duplex, omurga switch