TCF-142-S-SC-T Seri RS232/RS485/RS422 to Singlemode Fiber Optik Çevirici

İletişime Geçiniz TCF-142-S-SC-T Seri RS232/RS485/RS422 to Singlemode Fiber Optik Çevirici

 

TCF-142-S-SC-T Seri RS232/RS485/RS422 to Singlemode Fiber Optik Çevirici Teknik Özellikleri

 

 


 

 

 

Serial Interface
No. of Ports2
Serial StandardsRS-232
RS-422
RS-485
Baudrate50 bps to 921.6 kbps (supports non-standard baudrates)
Flow ControlADDC (automatic data direction control) for RS-485
Optical FiberSinglemode 1310nm 40km SC Duplex
Pull High/Low Resistor for RS-4851 kilo-ohm, 150 kilo-ohms
RS-485 Data Direction ControlADDC (automatic data direction control)
Terminator for RS-485N/A, 120 ohms, 120 kilo-ohms
ConnectorSingle-mode SC connector
Latency300 ns
Serial Signals
RS-232TxD, RxD, GND
RS-422Tx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND
RS-485-4wTx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND
RS-485-2wData+, Data-, GND
Power Parameters
No. of Power Inputs1
Input Current70 to 140 mA @ 12 to 48 VDC
Input Voltage12 to 48 VDC
Overload Current ProtectionSupported
Power ConnectorTerminal block
Power Consumption70 to 140 mA @ 12 to 48 VDC
Reverse Polarity ProtectionSupported
Physical Characteristics
IP RatingIP30
HousingMetal
Dimensions (with ears)90 x 100 x 22 mm (3.54 x 3.94 x 0.87 in)
Dimensions (without ears)67 x 100 x 22 mm (2.64 x 3.94 x 0.87 in)
Weight320 g (0.71 lb)
InstallationWall mounting
Environmental Limits
Operating Temperature-40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature (package included)-40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity5 to 95% (non-condensing)
Standards and Certifications
EMCEN 55032/35
EMICISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMSIEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Environmental TestingIEC 60068-2-1
IEC 60068-2-2
IEC 60068-2-3
SafetyUL 60950-1
VibrationIEC 60068-2-6
MTBF
Time780,480 hrs
StandardsTelcordia (Bellcore), GB
Warranty
Warranty Period5 years

 

TCF-142-S-SC-T 1-Port RS232/RS485/RS422 to SC SM Single Mode Fiber Optik Dönüştürücü, -40 to 75°C

 


 

TCF-142-S-SC-T seri converter RS-232 ve RS-422/485 seri arayüzler single-mode fiber üzerinden taşımak için kullanılır. Otomatik olarak seri baudrate tespit edebilir. Bu sayede bağlı cihazlardan herhangi birinde baudrate değişse bile veri kaybı yaşanmadan kesintisiz veri aktarımı devam eder.

 


 

Temel Özellikler

  • TxD, RxD, GND RS232 Port
  • Tx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND RS422 Port
  • Tx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND RS485 Port [4-wire]
  • Data+, Data-, GND RS485 Port [2-wire]
  • 50 bps to 921.6 kbps Baudrate
  • SC Duplex Singlemode Fiber Port
  • 1310nm Dalga Boyu
  • 40km İletim Mesafesi
  • Ring Topoloji Desteği
  • IP30 Koruma
  • -40 to 75°C Çalışma Sıcaklığı

 


 

Ring Topolojisi

TCF-142-S-SC-T seri dönüştürücü, seri cihazların birbirleri arasında fiber kablo üzerinden ring topolojide bağlantı yapılmasını da sağlar. Ring oluşturmak için, bir Tx portunun bir yanındaki dönüştürücünün Rx'ine bağlanması gerekmektedir. Ring oluşturulduktan sonra da DIP switch'lerle dönüştürücü "ring mode'a alınmalıdır. Bir noktadan sinyal gönderildiğinde bu sinyal ringin bütün elemanlarından geçecek ve sinyal gönderen bileşene geri döndüğünde engellenecektir.

 

tcf-142-s-sc-t-uygulama

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1096
  • Ürün Kodu: TCF-142-S-SC-T
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: TCF-142-S-SC-T, TCF-142-S-ST-T, TCF-142-S-SC, Serial to fiber Converter, RS232 Fiber Converter, RS485 Fiber Converter, RS422 Fiber Converter, RS232 Media Converter, Rs232 Rs485 Fiber Dönüştürücü, serial fiber modem, RS232/RS485-SM/MM Fiber Çevirici, Yangın Algılamada Fiber Optik, Uzaktan Veri Okuma, RTU/ PLC RS485 haberleşmesi, Yangın santralleri arası haberleşme, Telemetri Çözümleri, CLR-STF-244S