CLR-STF-244S @ Seri RS232/RS485/RS422 SM Fiber Optik Çevirici

CLR-STF-244S @ Seri RS232/RS485/RS422 SM Fiber Optik Çevirici

RS232/RS485/RS422 to SC SM Single Mode Fiber Optik Dönüştürücü Tanıtım Videosu


 

Ürün videosu

 

CLR-STF-244S Seri Fiber Modem tanıtım videosu için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

CLR-STF-244S ile birlikte yangın santralleri bağlantısında aşağıdaki gibi RİNG Topolojisini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 


 

Multimode OM2 kablo ile 1500m'ye kadar çalışmaktadır.

 


 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
CLR-STF-244S Seri Fiber Çevirici Katalog için tıklayın
AI PoE test yöntemiCLR-STF-244S Seri Fiber Çevirici Kurulum Klavuzu için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

CLR-STF-244S 1-Port RS232/RS485/RS422 to SC SM Single Mode Fiber Optik Dönüştürücü 20km


 

RS232, RS485 ve RS422 Seri arayüzlere sahip veri iletim cihazlarının singlemode fiber optik kablo üzerinden karşılıklı olarak iletişim kurmasını sağlar.

Otomasyon sistemleri RTU/ PLC RS485 haberleşmesi, Yangın İhbar santraller arası bağlantılar ve uzaktan veri okunması/toplanması gibi telemetri çözümleri gibi bir çok seri haberleşme uygulamalarında kullanılır.

Veri iletişimini çift yönlü olarak gerçekleşir. RS232/RS485/RS422 portlarından aynı anda sadece bir tanesi kullanılabilir.

Seri RS232 , RS485 ve RS422'yi fiber kablo üzerinden farklı lokasyonlara uzatabilirsiniz [serial extender]. 

 

Seri Port Özellikleri


  • 1 Port RS232/V.24/V24 Terminal Blok
  • 1 Port RS485 Terminal Blok
  • 1 Port RS422 Terminal Blok
  • Baud Rate  0~115.2Kbps

 

Fiber Port Özellikleri


  • Fiber Optik Portu SC ( ST/FC opsiyonel)
  • Fiber Optik Kablo Tipi SMF 9/125
  • Optik Kablo Dalga Boyu 1310 nm
  • Haberleşme Mesafesi SMF ile 20 km

 

Kullanım Şekli


 

CLR-STF-244S , karşılıklı set şeklinde kullanılır. Bu sebeple ürünü sipariş ederken talebinizi set yada adet olarak belirtebilirsiniz. 1 Set = 2 adet CLR-STF-244S.

Fiber optik patch kablo dahil değildir. ihtiyacınız olan fiber patch kabloyu belirleyerek ayrıca talep edebilirsiniz.

 

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-STF-244S
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310 nm
Fiber PortuSC Duplex
Haberleşme Mesafesi20 km
Seri Haberleşme Cihazı Özellikleri
Seri Port Sayısı1*RS232, 1*RS485, 1*RS422
Baud Rate0 ~ 115.2Kbps
Dosya Adı
CLR-STF-244S Seri Fiber Çevirici Katalogİndir
CLR-STF-244S Seri Fiber Çevirici Kurulum Klavuzuİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 8482
  • Ürün Kodu: CLR-STF-244S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Serial to fiber Converter, RS232 Fiber Converter, RS485 Fiber Converter, RS422 Fiber Converter, RS232 Media Converter, Rs232 Rs485 Fiber Dönüştürücü, serial fiber modem, RS232/RS485-SM/MM Fiber Çevirici, Yangın Algılamada Fiber Optik, Uzaktan Veri Okuma, RTU/ PLC RS485 haberleşmesi, Yangın santralleri arası haberleşme, Telemetri Çözümleri, RS485 Fiber Dönüştürücü, RS485 fiber modem, RS232 fiber extender, RS485 Fiber Extender, RS485 Mesafe uzatma, V24 V.24 Fiber Dönüştürücü