DH-24 Serisi Metal Fiber Optik Sugeçirmez Kilitli Aviation Konnektör ve Soket Seti

İletişime Geçiniz DH-24 Serisi Metal Fiber Optik Sugeçirmez Kilitli Aviation Konnektör ve Soket Seti

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

Seri

DH-Serisi

Bağlantı Tipi

Bayonet (kilitli Konnektör)

Malzeme

Plastik/Metal

Koruma Sınıfı

IP65/IP68 (Standart IP65, IP67&IP68 Opsiyonel)

Özellikler

Renk Gruplandırması, mekanik darbelere karşı dirençli.

 

 

 

DH-24 Serisi Fiber Optik Metal Konnektör + Metal Soket Aviation Set, Kilitli sabitlenebilir Konnektör

 


 

Havacılık sektörü gibi endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, IP koruma sınıfına sahip su geçirmez konnektör ve soket seti.

 


 

Set İçeriği;

  • Singlemode LC Duplex Metal Erkek Konnektör
  • Singlemode LC Duplex Metal 4 Delikli Dişi Soket

 


 

Teknik Özellikler

  • Kilitli Konnektör Sabitleme
  • IP65/IP68 (Standart IP65, IP67&IP68 Opsiyonel)
  • Yüksek Çekme Mukavemeti
  • Metal Dış Malzeme
  • Mekanik Darbelere Karşı Dirençli

 


 

Ürün Yapısı;

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 102
  • Ürün Kodu: DH-24-Fiber-Set
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Waterproof Fiber Konnektör, Aviation Fiber Konnektör, Aviation Fiber Plug, IP68 Fiber Konnektör, Cnlinko DH-24 Serisi