BD-24 Serisi Metal Fiber Optik Sugeçirmez Aviation Konnektör ve Soket Seti

İletişime Geçiniz BD-24 Serisi Metal Fiber Optik Sugeçirmez Aviation Konnektör ve Soket Seti

 

 

 

Ürün SerisiBD24
Arayüz TipiSinglemode Duplex Fiber
Arayüz Çizimi
 
  
 
Insertion Loss0.7db
Return Loss65db
Mekanik SüresiMinimum 500 Defa
Nem OranıSıcaklık: -20ºC ~ +85ºC; nem < 85%
TitreşimFrekans: 5-200Hz, Amplitude: 5mm, hız: 10m/s, 0.10us
Salt SprayPH6.5-7.2, NaCI, 5% 48H
Cable RangeGeçerli OD aralığı  (Φ5.5 ~ Φ6.5) mm
IP Koruma SınıfıIP65/IP67/IP68 ( bağlantı modu, 1.5m su altında, 1 saat içinde su sızıntısı olmaz.)
SertifikalarIEC61984 ve UL1977/2238
Dış MalzemeYüksek Performanslı Metal
MetalZine-alloy
Pincopper alloy
Sugeçirmez Yüzüğüilica gel
Flame Retardant DerecesiUL94-V0

 

 

 

bd-24-fiber-metal-1

 


 

bd-24-fiber-metal-2

 


 

bd-24-fiber-metal-3

 


 

bd-24-fiber-metal-4

 


 

bd-24-fiber-metal-5

 


 

 

bd-24-fiber-metal-6

 

 

 

Seri

BD-Serisi

Bağlantı Tipi

Snap Button

Malzeme

Plastik/Metal

Koruma Sınıfı

IP65/IP68 (Standart IP65, IP67&IP68 Opsiyonel)

Özellikler

Korozyona karşı dayanıklı uygulamalar için uygundur.

 

 

 

BD-24 Serisi Metal Fiber Optik Sugeçirmez Aviation Plug Konnektör Seti

 


 

Havacılık sektörü gibi endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, IP koruma sınıfına sahip su geçirmez konnektör ve soket seti.

 


 

Set İçeriği;

  • Singlemode LC Duplex Erkek Konnektör
  • Singlemode LC Duplex 4 Delikli Dişi Soket

 


 

Teknik Özellikler

  • Snap Button 
  • IP65/IP68 (Standart IP65, IP67&IP68 Opsiyonel)
  • Yüksek Çekme Mukavemeti
  • Çinko Alaşım Malzeme
  • Metal Dış Malzeme

 


 

Ürün Yapısı;

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 120
  • Ürün Kodu: BD-24-Fiber-Metal-Set
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Waterproof Fiber Konnektör, Aviation Fiber Konnektör, Aviation Fiber Plug, IP68 Fiber Konnektör, Cnlinko BD-24 Serisi