LP-24 Serisi Fiber Optik Plastik Konnektör Metal Soket Sugeçirmez Aviation Set

İletişime Geçiniz LP-24 Serisi Fiber Optik Plastik Konnektör Metal Soket Sugeçirmez Aviation Set

 

lp-24-teknik-cizim

 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 


 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

Seri

LP-Serisi

Bağlantı Tipi

Snap Button

Malzeme

Plastik/Metal

Koruma Sınıfı

IP65/IP68 (Standart IP65, IP67&IP68 Opsiyonel)

Özellikler

Çeşitli Çalışma Senaryoları için uygundur.

 

 

 

LP-24 Serisi Fiber Optik Plastik Konnektör + Metal Soket Aviation Set

 


 

Havacılık sektörü gibi endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, IP koruma sınıfına sahip su geçirmez konnektör ve soket seti.

 


 

Set İçeriği;

  • Singlemode LC Duplex Plastik Erkek Konnektör
  • Singlemode LC Duplex Metal 4 Delikli Dişi Soket

 


 

Teknik Özellikler

  • Snap Button
  • IP65/IP68 (Standart IP65, IP67&IP68 Opsiyonel)
  • Yüksek Çekme Mukavemeti
  • Çinko Alaşım Malzeme
  • Metal Dış Malzeme

 


 

Ürün Yapısı;

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 244
  • Ürün Kodu: LP-24-Fiber-Set
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Waterproof Fiber Konnektör, Aviation Fiber Konnektör, Aviation Fiber Plug, IP68 Fiber Konnektör, Cnlinko LP-24 Serisi