J9150D @ Aruba 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF

İletişime Geçiniz J9150D @ Aruba 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF

 

J9150D # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-SR, MMF, 300m

 

Özellikler

  • 10GBase-SR SFP+
  • Multimode Fiber
  • LC Bağlantı Konnektörü
  • 850nm Dalgaboyu
  • 300m Haberleşme Mesafesi

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 168
  • Ürün Kodu: J9150D
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz