JD094B @ HP X130 10G SFP+ LC LR 10km SMF

İletişime Geçiniz JD094B @ HP X130 10G SFP+ LC LR 10km SMF

JD094B HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

 

JD094B # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-LR, SMF, 10km

 

Özellikler

  • 10GBase-LR SFP+
  • Singlemode Fiber
  • LC Bağlantı Konnektörü
  • 1310nm Dalgaboyu
  • 10km Haberleşme Mesafesi

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 86
  • Ürün Kodu: JD094B
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz