4 Kanal 0-10V Analog I/O Fiber Çevirici @ CLR-VFC-4010U

İletişime Geçiniz 4 Kanal 0-10V Analog I/O Fiber Çevirici @ CLR-VFC-4010U

 

4 channel unidirectional 0-10VDC analog optical converter, 0~20KM, optical port ST/SC/FC optional

 

CLR-VFC-4010U @ 4 Kanal 0-10V Analog Gerilim Voltaj Giriş/Çıkış Fiber Çevirici, Tek yönlü (Unidirectional)

 


 

0-10V aralığındaki analog gerilim girişlerini singlemode fiber optik kablo üzerinden analog gerilim çıkışlarına aktarmak için kullanılan analog gerilim giriş/çıkış fiber optik çevirici. Fabrika otomasyonları, endüstriyel haberleşme gibi uygulamalarda PLC veya diğer haberleşme/kontrol cihazları arasında fiber optik kablo üzerinden haberleşme sağlamak için kullanılır.

 


 

Teknik Özellikler

  • 4 Adet 0-10V Gerilim Analog Sinyal Girişi
  • 4 Adet 0-10V Gerilim Analog Sinyal Çıkışı
  • Fiber Optik Konnektör Tipi SC/FC/ST
  • F/O Fiber Optik Haberleşme mesafesi 20km
  • Singlemode Tek Core Kablo 1310/1550nm
  • Giriş Direnci 100kΩ
  • Zaman gecikmesi < 10ms
  • Örnekleme Frekansı 1-2kHz
  • DIN Rail (Raya Montaj)
  • IP30 Koruma Sınıfı
  • 40℃~75℃ Çalışma Sıcaklığı

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 34
  • Ürün Kodu: CLR-VFC-4010U
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: 0-10V Analog Fiber Çevirici, Analog I/O fiber çevirici, unidirectional analog I/O Fiber converter