4 Kanal 4-20mA Analog I/O Fiber Çevirici @ CLR-CFC-4420U

İletişime Geçiniz 4 Kanal 4-20mA Analog I/O Fiber Çevirici @ CLR-CFC-4420U

 

4 channel 4~20mA current analog signal to FO converter

 

CLR-CFC-4420U @ 4 Kanal 4-20mA Analog Akım Giriş/Çıkış Fiber Çevirici, Tek yönlü (Unidirectional)

 


 

4-20mA aralığındaki analog akım girişlerini singlemode fiber optik kablo üzerinden analog akım çıkışlarına aktarmak için kullanılan analog akım giriş/çıkış fiber optik çevirici. Fabrika otomasyonları, endüstriyel haberleşme gibi uygulamalarda PLC veya diğer haberleşme/kontrol cihazları arasında fiber optik kablo üzerinden haberleşme sağlamak için kullanılır.

 


 

Teknik Özellikler

  • 4 Adet 4-20mA Akım Analog Sinyal Girişi
  • 4 Adet 4-20mA Akım Analog Sinyal Çıkışı
  • Fiber Optik Konnektör Tipi SC/FC/ST
  • F/O Fiber Optik Haberleşme mesafesi 20km
  • Singlemode Tek Core Kablo 1310/1550nm
  • Yük Kapasitesi 500Ω
  • Giriş Direnci 51Ω
  • Zaman gecikmesi < 10ms
  • Örnekleme Frekansı 1-2kHz
  • DIN Rail (Raya Montaj)
  • IP30 Koruma Sınıfı
  • 40℃~75℃ Çalışma Sıcaklığı

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 59
  • Ürün Kodu: CLR-CFC-4420U
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: 4-20mA Analog Fiber Çevirici, Analog I/O fiber çevirici, unidirectional analog I/O Fiber converter