PoE Switch 48 Port RJ45 PoE + 4 SFP+ Managed L3 @ DGS-1250-52XMP

İletişime Geçiniz PoE Switch 48 Port RJ45 PoE + 4 SFP+ Managed L3 @ DGS-1250-52XMP

 

DGS-1250-52XMP # 48 Port Gigabit PoE ve 4Port 10G SFP+ Ethernet Switch Yönetilebilir Layer 3


 

Dlink DGS-1250-52XMP PoE Switch 48 port gigabit 10/100/1000M RJ45 PoE+ ve 4 port 10 gigabit SFP+ yuvaya sahip, 19" rack-mount montajlı, L3 yönetilebilir (managed), ethernet ağ anahtarıdır.

 

Teknik Özellikleri


  • Fiber bağlantılar için toplam 4 adet SFP+ modül yuvası. 
  • SFP yuvaları hem Multimode hem de Singlemode, hem dual hem de BiDi SFP+ modülleri çalıştırır.
  • SFP+ yuvalar 10GBase-SR/LR standartlarını destekler.
  • Bakır ethernet bağlantılar için 48 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port
  • Bakır RJ45 portların tamamı PoE+ (Power over Ethernet) IEEE 802.3af/at destekler
  • Cihazın toplam PoE güç bütçesi 370W
  • Cihaz, RJ45 portlarından kendisine bağlı olan ağ cihazlarının PoE destekli olup olmadığını otomatik olarak algılar. Eğer PoE destekli (PD - Powered Device) bir cihaz yoksa, porttaki PoE çıkışını kapalı tutar.
  • Bakır ve fiber portların tamamı birbirinden bağımsız olarak çalışır. Toplamda 52 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • IPv4 & IPv6 desteği
  • Layer 3 yönlendirme işlevlerinden statik routing destekler.
  • Layer 2+ anahtarlama işlevlerinden VLAN, Port Mirroring, Port isolation, IGMP Snooping, DHCP Snooping, LLDP, POE+ management, ACL, STP, RSTP, MSTP, IGMP v1/v2 Snooping, QoS, vb. destekler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1579
  • Ürün Kodu: DGS-1250-52XMP
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: DGS-1250-52XMP, PoE switch, yönetilebilir, gigabitethernet switch, 48 port poe, 4Port 10G SFP+, 48 Port Gigabit PoE, POE Budget 370W