DGS-1210-52MP @ Gigabit Ethernet PoE Switch 48*RJ45 PoE + 4*SFP Managed L2+

İletişime Geçiniz DGS-1210-52MP @ Gigabit Ethernet PoE Switch 48*RJ45 PoE + 4*SFP Managed L2+

 

DGS-1210-52MP # Yönetilebilir PoE+ Gigabit Ethernet Ağ Anahtarı. 

48*PoE RJ45 (1Gbit) + 4*SFP (1Gbit), Layer2+ Yönetilebilir Switch

 

DGS-1210-52MP PoE Switch 48 port gigabit 10/100/1000M RJ45 PoE+ ve 4 port gigabit SFP yuvaya sahip, 19" rack-mount montajlı, L2+ yönetilebilir (managed), ethernet ağ anahtarıdır.

 

Teknik Özellikleri

  • Fiber bağlantılar için toplam 4 adet SFP modül yuvası. 
  • SFP yuvaları hem Multimode hem de Singlemode, hem dual hem de BiDi SFP modülleri çalıştırır.
  • Bakır ethernet bağlantılar için 48 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port
  • Bakır RJ45 portların tamamı PoE+ (Power over Ethernet) IEEE 802.3af/at destekler
  • Cihazın toplam PoE güç bütçesi 370W
  • Cihaz, RJ45 portlarından kendisine bağlı olan ağ cihazlarının PoE destekli olup olmadığını otomatik olarak algılar. Eğer PoE destekli (PD - Powered Device) bir cihaz yoksa, porttaki PoE çıkışını kapalı tutar.
  • Bakır ve fiber portların tamamı birbirinden bağımsız olarak çalışır. Toplamda 52 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • IEEE 802.3i 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-X(fiber), IEEE 802.3z 1000BASE-X (fiber) ethernet standartlarını destekler.
  • IPv4 & IPv6 desteği
  • Layer 3 yönlendirme işlevlerinden statik routing destekler.
  • Layer 2+ anahtarlama işlevlerinden VLAN, Port Mirroring, Port isolation, IGMP Snooping, DHCP Snooping, LLDP, POE+ management, ACL, STP, RSTP, MSTP, IGMP v1/v2 Snooping, QoS, vb. destekler.
Model Bilgileri
Ürün KoduDGS-1210-52MP
BirimiAdet
Ethernet Switch Özellikleri
Fiber Portu4*Gigabit SFP Slot
POE'li Port Sayısı48*10/100/1000M RJ45
Toplam POE Gücü370W
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-5 °C ~ 50 °C
Montaj ŞekliRack-mount
Dosya Adı
DGS-1210-52MP_Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 77
  • Ürün Kodu: DGS-1210-52MP
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: PoE switch, yönetilebilir, gigabitethernet switch, 48 port poe