CLR-MCG-B15 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter 1 core SM 20km

CLR-MCG-B15 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter 1 core SM 20km

 

CLR-MCG-B13 & CLR-MCG-B15 Bi-Di konvertör seti OM2 Multimode kablo ile 750m mesafede çalışmaktadır.

 

 

Bu ürün CLR-MCG-B13 model nolu Media Çevirici veya CLR-GES-B20A model nolu SFP modül ile karşılıklı set olarak kullanılmalıdır.

 

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-MCG-B15 # 1 Port Gigabit Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX: 1550nm ve RX:1310nm

Tek fiber core (Single Strand), Single mode,  Simplex SC konnektörlü, 20km

 

CLR-MCG-B13 ile bir arada karşılıklı SET olarak kullanılması gereken, tek kıl, single mode fiber optik kablo üzerinden full duplex olarak 10/100/1000Mbps ethernet veri haberleşmesi yapan gigabit ethernet media çeviricidir.

Fiber optik portu SC simplex

1 Core (Damar) fiber optik kablo kullandığı için f/o kablodan tasarruf sağlar. Özellikle core sayısının yetersiz olduğu durumlarda tercih edilir.

Media Converter Şasi'ye montajı yapılabilir

CLR-MCG-B13 ... TX:1310nm ve RX:1550nm dalga boylarında veri alış-verişi yapar ... Bi-Di

CLR-MCG-B15 ... TX: 1550nm ve RX:1310nm dalga boylarında veri alış-verişi yapar ... Bi-Di

 

Genel Özellikler

·         1 Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 Bakır

·         Fiber Optik Portu SC Simplex / 1000Base-FX

·         F/O Kablo Tipi Singlemode SMF 9/125mikron

·         Haberleşme Mesafesi 20km 

 

Uyarı

CLR-MCG-B13 ve CLR-MCG-B15 Karşılıklı olarak set şeklinde kullanılmalıdır.

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-MCG-B15
BirimiAdet
Birlikte ÇalışmaCLR-MCG-B13 ile set
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX: 1550nm RX:1310nm (Bi-Di)
Haberleşme Mesafesi20km
Fiber SayısıSingle - 1 core
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Fiber Media Çevirici Özellikleri
Fiber Portu1*Gigabit SC Simplex
RJ45 Bakır Port1*10/100/1000M
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop & Şasi
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)
Dosya Adı
CLR-MCG-B1315 Teknik Katalogİndir
CLR-MCG-B1315 Şartnameİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 758
  • Ürün Kodu: CLR-MCG-B15
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: gigabit ethernet, media converter, singlemode konvertör, SC Simplex, 1 core, 1310nm, Bi-Di