Stackable Switch 24 Port RJ45 + 24 Port SFP + 4 Port SFP+ L3 # CLR-SWT-5752F

İletişime Geçiniz Stackable Switch 24 Port RJ45 + 24 Port SFP + 4 Port SFP+ L3 # CLR-SWT-5752F

 

CLR-SWT-5752F switchi bulut üzerinden, internete bağlı herhangi bir noktadan izlemek ve/veya konfigure etmek istendiğinde kullanılması gereken Cloud

Gateway ürünümüz:

CLR-SWT-5752F model nolu ürüne uygun;

 

Interface
24 Gigabit SFP Slots
24 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
4 10G SFP+ Slots
1 10/100/1000Mbps Management RJ45 Port
1 RJ45 Console Port
1 Mini-usb Console Port
1 USB 2.0
 
 
Standard Compliance
IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet
IEEE 802.3ab 1000Base-T Ethernet
IEEE 802.3z 1000 Base-X
IEEE 802.3az EEE support
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.3ad LACP aggregation
IEEE 802.1AB LLDP/LLDP-MED
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol(STP)
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) (RSTP)
IEEE 802.1Q VLAN tagging IEEE 802.1p CoS support
IEEE 802.1X Port authentication Resilience and Availability
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol(STP)
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)
IEEE 802.3ad LACP
 
 
 
IP Routing
BGP
BGPv4/v4+
4bytes AS
Text/MD5 for BGPv4
VRF-Lite
IPv4 Static Route
RIPv1/v2
OSPFv2
BGPv4
Bidirectional Forwarding Detection (BFD) for OSPF
OSPF
OSPF v2/v3
OSPF passive interface
Stub/NSSA area
OSPF equal cost route
Text/MD5 for OSPFv2
Static Route
Max. 512 IPv4 entries
Max. 256 IPv6 entries
IPv4/IPv6
Default Route
PBR (Policy-based Route)
IPv4/v6 Static Route
RIP
VRRP
RIPv1/v2/ng
 
 
 
Multicast
L3 Multicast
IGMPv1/v2/v3
MLDv1/v2
IGMP/MLD Proxy
DVMRPv3
PIM-DM/SM/SSM/SDM
SSM Mapping for IPv4/IPv6
Multicast Source Discovery Protocol (MSDP)
L2 Multicast
MLD Snooping
MLD v1/v2 Snooping
Supports up to 4K MLD groups3
Host-based MLD Snooping Fast Leave Supports
64 static MLD groups
MLD Snooping Querier
Per VLAN MLD Snooping
MLD Proxy Reporting
IGMP Snooping
IGMP v1/v2/v3
Supports up to 8K IGMP groups3
Supports 64 static IGMP groups
Per VLAN IGMP Snooping
IGMP Snooping Querier
Host-based IGMP Snooping Fast Leave
PIM Snooping
 
 
 
VLAN
802.1Q
Double VLAN (Q-in-Q)
Port-based Q-in-Q
Selective Q-in-Q
Port-based VLAN
MAC-based VLAN
Subnet-based VLAN
VLAN Group
Max. 4K VLAN groups
Max. 4094 VIDs
Multicast VLAN (ISM VLAN for IPv4/IPv6)
Voice VLAN
Auto Surveillance
VLAN VLAN Trunking
GVRP: Up to 4K dynamic VLANs
Asymmetric VLAN
Rate limiting: policy-based/port
Based bandwidth control with 64kbps granularity
Port-based egress traffic shaping
IEEE 802.1p with 8 priority queues
Per port DSCP/DSCP to 802.1p priority mapping
Congestion control on all ports
Selective Q-in-Q
 
 
 
Security
802.1X
Port security
Layer 2 MAC filtering
Layer 3 IP filtering
Layer 4 TCP/UDP socket filtering
Static MAC forwarding
Multiple RADIUS servers
Multiple TACACS+ servers
802.1x VLAN and 802.1p assignment by RADIUS
Login authentication by RADIUS
Login authentication by TACACS+
TACACS+ accounting
Authorization on RADIUS
Authorization on TACACS+
SSH v2
SSL
Intrusion lock
MAC freeze
MAC search
MAC filtering
DHCP snooping
ARP inspection
Static IP-MAC-Port binding
Policy-based security filtering
Port isolation
Limited MAC number per port
IP source guard
Guest VLAN
IEEE 802.1Q tag-based and port-based VLAN
GVRP automatic VLAN member registration
Full range 4K PVID support
Limited MAC number per port
IP filtering
TCP/UDP socket filtering
BPDU transparency
IEEE 802.1X port-based
Authentication
Enhanced 802.1X compensation
Assignment over VLAN
Layer 2 protocol tunneling
Root guard
BPDU guard
Storm control: Broadcast, multicast
Unknown unicast (DLF)
 
 
 
 
QoS
802.3x flow control
802.1p Class of Service (SPQ, WFQ,WRR, hybrid-SPQ combination capable)
DiffServ (DSCP)
Port-based rate limiting (ingress/egress)
Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
Policy-based rate limiting Layer 2 Multicast
 
 
 
 
IPv6
IPv6 over Ethernet (RFC 2464)
IPv6 addressing architecture (RFC 4291)
Dual stack (RFC 4213)
ICMPv6 (RFC 4443)
Path MTU (RFC 1981)
Minimum path MTU size of 1280 (RFC5095)
Encapsulation for maximum PMTU of 1500
Neighbor discovery (RFC 4861)
DHCPv4/v6 server/relay
Default DHCP client mode
 
 
 
 
Device Management
SNMP v1, v2c, v3
SNMP trap group
RMON (1, 2, 3, 9)
Custom default
Syslog (IPv4/IPv6)
ICMP echo/echo reply
IEEE 802.1AB LLDP
IEEE 802.1AB LLDP-MED
Display port utilization
Web interface
Management through Console
Telnet, SNMP
Remote firmware upgrade by FTP/Web/TFTP
Configuration saving and retrieving
Multiple logins supported
Configure clone
CLI
DHCP relay per VLAN
DHCP Client option 12
DHCP Auto-configuration
DHCP Auto-image
DHCP Relay option 60/61/62/18/37/125
DHCP/DHCPv6 Local Relay
DHCP Server
NTP
Port mirroring: ingress/egress/bothport mirroring
 
 
 
 
 
Link Aggregation
Link Aggregation
IEEE 802.3ad LACP link aggregation
Static port trunking
Up to 16 aggregation groups, 8 ports per group randomly selected
Link aggregation algorithm source/destination IP address
 
 
 
 
 
MIB
RFC 1066 TCP/IP-based MIB
RFC 1213, 1157 SNMPv2c/v3 MIB
RFC 1493 bridge MIB
RFC 1643 Ethernet MIB
RFC 1757 RMON group 1, 2, 3, 9
RFC 2011, 2012, 2013 SNMPv2 MIB
RFC 2233 SMIv2 MIB
RFC 2358 Ethernet-like MIB
RFC 2674 bridge MIB extension
RFC 2819, 2925 remote management
RFC 3621 power Ethernet MIB
RFC 4022 management information Base for transmission control protocol
RFC 4113 management information Base for user datagram protocol
RFC 4292 IP forwarding table MIB
RFC4293 Management Information Base (MIB) for IP Cable diagnostic MIB
 
 
 
 

 

CLR-SWT-5752F 24 Port RJ45 + 24 Port SFP + 4 Port SFP+ Dual Power Ethernet L3 Omurga Fiber Switch , Cloud Desteği


 

CLR-SWT-5752F Switch, 24 port gigabit 10/100/1000M RJ45 + 24 slot 1Gbps SFP yuva ve 4 slot 10Gbps SFP+ yuva olmak üzere toplam 52 adet aktif porta sahip, 19" rack-mount montajlı, yönetilebilir (managed), L3 (Layer3 IP adresine göre static ve dinamik routing yapabilen), ethernet merkez ağ anahtarıdır.

Ayrıca Apollo bulut sunucumuz üzerinden erişime imkân veren CLOUD switch ailesinin bir üyesidir.

 

Teknik Özellikleri


  • Ring/daisy chain stack connection
  • Fiber bağlantılar için toplam 28 adet SFP modül yuvası. 
  • Bu yuvalardan 24 adedi 1Gbit SFP modülleri, 4 adedi ise 10Gbit SFP+ modülleri destekler
  • Bakır ethernet bağlantılar için 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45 port
  • SFP yuvaları hem Multimode hem de Singlemode, hem dual hem de BiDi SFP modülleri çalıştırır.
  • Bakır ve fiber portların tamamı birbirinden bağımsız olarak çalışır. Toplamda 52 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • Cihazı komut satırından (CLI) yönetmek için bir adet RJ45 konsol portu (RS232) bulunur.
  • Üzerindeki LEDler sayesinde hem güç kaynağının, hem fiber hem de bakır portların durumları izlenebilir.
  • Bakır RJ45 portlar full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilir.
  • Bakır portlar, 10Base-T standardı olan IEEE802.3, 100Base-T fastethernet standardı olan IEEE802.3u ve 1000Base-T gigabit ethernet standardı olan IEEE802.3ab standartlarına uygun çalışır.
  • SFP yuvalar 1000Base-SZ/LX, 10GBase-SR/LR standartlarını destekler.
  • Jumbo Frame desteği ile 12Kbyte büyüklüğündeki çerçeveleri geçirebilir.
  • Managed switch. SNMP/Web/Telnet/CLI/SSH protokolları ile yönetilebilir.
  • L3 seviyesinde hem manuel olarak ROUTE girilebilir (Static routing desteği). Hem de Dinamik Routing protokollarını (RIP, OSPF ve BGP) destekler.
  • Cihaz, SNMP v1, v2c ve v3 protokol süitleri ile, farklı network yönetim platformları üzerinden yönetilebilir.
  • L2+ anahtarlama özelliklerinden olan, 802.1Q VLAN, Port Mirroring, Port isolation, IGMP Snooping, DHCP Snooping, LLDP, IP Source Guard, ARP inspection, ACL
  • IEEE 802.3az Enerji Verimliliği Yüksek Ethernet (EEE - Yeşil ethernet) standardına uygun olarak çalışır. Yani porta giren herhangi bir veri olmadığında o portun transmitter devresi uyku moduna alınır, receiver devresi aktif halde bırakılır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanır.
  • Diğer ağların saat bilgilerini çekerek, o ağlarla senkronize çalışmayı sağlayan, SNTP (Simple Network Time Protocol) protokolünü destekler. Herhangi bir ağda yer alan SNTP sunucusunun IP adresi tanımlanarak, o sunucudan zaman bilgisi çekilebilir.
  • Paket buffer hafızası 2MB
  • Çalışma sıcaklık aralığı -10~55°C
  • Dual Power ile güç besleme yedekliliği sağlar
  • Cihaz IEEE 802.3ad LACP protokolu ile Link Aggregation (Linkleri grup olarak birleştirme) yapabilir. Fiziksel portları sanal olarak birleştirip tek bir lojik port olarak çalıştırmak şeklinde tanımlanan bu özellik ile bandgenişliği artırılabilir. Link birleştirme ile maksimum 16 grup oluşturulabilir. Her bir gruba 8 port alınabilir
  • Spanning Tree kapsamında STP, RSTP, MSTP protokollerini destekler.
  • Fiziki olarak tek bir Broadcast Domain olan bir ağı, sanal olarak daha küçük alt ağlara bölerek trafiği sadeleştirmeye yarayan yöntem olan VLAN özelliğini destekler
  • IEEE 802.1p, QoS standardını destekler. Bu kapsamda SP (Strict Priority), WFQ (Weighted Fair Queuing), WRR (Weighted Round Robin), RED (Random Early Detect), Best-Effort Service, CoS, DiffServ
  • "Port Mirroring" tanımlanarak, istenen portlardaki trafiğin kopyası başka bir porta paralel olarak yansıtılarak alınabilir. Bu sayede ağ yöneticisi veri akışını ve switch performansını takip edebilir.
  • Port tabanlı hız sınırlama (Rate Limiting) özelliği olmalı.
  • Mevcut bandgenişliği kaynaklarını tüketebilecek olan multicast trafiğini sadece alıcılara göndererek bandgenişliği sarfiyatını önleme yöntemi olan "IGMP Snooping v1/v2" standardını destekler.
  • İstenen portlar arasında veri akışını kesmek için "Port Isolation" tanımlanabilir. Cihaz, tanımlı portlar arasında anahtarlamayı durdurur.
  • Sistemi meşgul etmeye yönelik olan, spoofing (kandırma) saldırılarına karşı, "ARP Inspection", "DHCP Snooping" ve "IP Source Guard" özelliklerine sahiptir.
  • Bir yerel alan ağında çalışan ağ cihazlarının, kendi kimliklerini ve özelliklerini komşularıyla paylaşmalarını sağlayan LLDP (Link Layer Discovery Protokol) protokolunu destekler.
  • Güvenlik özelliği olarak Standart ve Extended IP ACL tanımlanabilir.
  • Yapılan ayarlar, bir konfigurasyon dosyası halinde bilgisayara indirilebilir, gerektiğinde bilgisayardan tekrar switche yüklenebilir.

 

     

    Model Bilgileri
    Ürün KoduCLR-SWT-5752F
    BirimiAdet
    Ethernet Switch Özellikleri
    Switch TipiTicari
    YönetimKonsol (CLI), Web, SNMP, Layer2+
    Toplam Aktif Port52 port
    Fiber Portu24*SFP Slot + 4*10G SFP+ Slot
    RJ45 Bakır Port24*10/100/1000Base-T
    RING DesteğiHayır
    Anahtarlama Kapasitesi176Gbps
    Paket İletim Hızı131Mpps
    MAC Adres Tablosu Büyüklüğü16K
    Jumbo Frame Desteği12K
    Diğer Özellikler
    Çalışma Sıcaklığı-10 °C ~ 55°C
    Power GirişiDual Power 220VAC Dahili Güç Kaynağı
    Montaj ŞekliRack-mount
    Boyut440*320*44mm

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 2940
    • Ürün Kodu: CLR-SWT-5752F
    • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

    Etiketler: Omurga Switch, 10G Switch, Fiber Switch, 28 SFP Switch, 4 * 10G Uplink Switch, L3 Merkez Switch