MAX-720C @ Singlemode ve Multimode OTDR Fiber Test Cihazı

İletişime Geçiniz MAX-720C @ Singlemode ve Multimode OTDR Fiber Test Cihazı

 

Exfo MAX-720C # Fiber Optic OTDR - Singlemode 850/1300/1310/1550nm, 36dB

Fiber Optik Kablo Testi ve Analizi


 

MaxTester 720C Serisi, herhangi bir test ortamı için kullanışlı, hafif ve sağlam olan tabletten ilham alan ilk OTDR serisidir. 7 inçlik geliştirilmiş dokunmatik ekranla, benzeri görülmemiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

  • EXFO MAX-720C, Single Mode (SM) ve Multi Mode (MM) fiber optik kablolar için, 
  • 36 dB dinamik menzil ile yaklaşık 110 km ölçüm mesafesi, 
  • 7 inch dış ortamda çalışmaya uygun dokunmatik ekran genişliği ile
  • özel / kurumsal ağlar, veri merkezleri ve FTTx / PON ( splitter 1x32 ye kadar ) ağlarda , etkin dinamik aralığı ile ilk testte doğru fiber karakterizasyonu sağlar.

 

Temel Özellikler


  •     FTTx/PON fiber hatlarda test ,
  •     36 dB dinamik menzil ile yaklaşık 110 km ölçüm mesafesi (Single Mode),
  •     850/1300/1310/1550 Dalga boyu (nm),
  •     27/29/36/35 Dynamic Range (dB),
  •     Multimode'da 0.1 - 40, Singlemode'da 0.1 - 260 ölçüm mesafesi (km),
  •     Multimode'da 3 - 1000, Singlemode'da 3 - 20.000 arası darbe genişliği (ns),
  •     2GB iç depolama,
  •     7 inch dış ortama uygun dokunmatik ekran genişliği,
  •     Türkçe ve İngilizce dil desteği,
  •     İsteğe bağlı Power metre ve Görsel Hata Bulucu takılabilme,
  •     1,5 kg ağırlık

 

Dosya Adı
MAX-720C Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 625
  • Ürün Kodu: MAX-720C
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Fiber Test Cihazı, OTDR Test Cihazı, OTDR Testi, Kablo Takip Cihazı, Exfo MAX-720C, MaxTester