OTDR Çok Fonksiyonlu Fiber Optik Kablo Test Cihazı CLR-OTDR-F3212

OTDR Çok Fonksiyonlu Fiber Optik Kablo Test Cihazı CLR-OTDR-F3212

CLR-OTDR-F3212 Çok Fonksiyonlu Fiber Optik OTDR Cihazı Sipariş Numaraları


 

CLR-OTDR-F3212    OTDR SM/MM 1310/1550/850/1300nm 32/30/20/26dB 120km
CLR-OTDR-F3514    OTDR SM/MM 1310/1550/850/1300nm 35/33/20/26dB 140km
CLR-OTDR-F4218    OTDR SM/MM 1310/1550/850/1300nm 42/40/20/26dB 180km

 

 

CLR-OTDR-F3212 Çok Fonksiyonlu Fiber Optik OTDR Cihazı Teknik Spektleri


 

 Testing wavelength 850/1300/1310/1550nm
 Dynamic range 28/30/42/38dB
 Event Dead Zone 1m
 Attenuation Dead Zone 5m
 Pulse Width 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
 Testing Distance 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km, 80km, 120km, 160km
 Measurement Time Use-defined (smart link) ; with real-time measurement function
 Linearity ≤0.05dB/dB
 Loss Threshold 0.01dB
 Loss Resolution 0.001dB
 Distance Resolution 0.01m
 Sampling Resolution minimum 0.25m
 Sampling Point Maximum 128,000 points
 Distance Accuracy ±(1m+measuring distance×3×10-5+sampling resolution )
 Internal visual source 10mw, CW/2Hz
 Stable laser source >-5dBm
 DataStorage 80000 groups of curve
 Interface 3 USB port
 Display 7 inch capacitive touching screen
 Battery 7.4V/6.6Ah lithium battery, continuous 8-10 hours
 Working Temp -10℃~+50℃
 Storage Temp -20℃~+75℃
 Relative Humidity ≤90%, non-den
 Dimension 230×185×70mm / 1.5kg
 Accessories Main unit, 8.4V power adapter, Lithium battery, FC adapter, USB cord, User guide, CD disk, carrying case
 Option SC/ST, Bare fiber adapter

 

CLR-OTDR-F3212 OTDR SM/MM 1310/1550/850/1300nm 32/30/20/26dB 120km


 

Çok fonksiyonlu (Multi-Function) OTDR. Hem single mode hem de multimode fiber hatlarda ölçüm yapar.

Fiber optik kablo test cihazı olan OTDR; FTTx, CCTV ve fiber optik omurga altyapılarının kurulumu, devreye alınışı ve bakım işlemleri sırasında ihtiyaç duyulan optik ölçümler için için ideal çözümdür. Dayanıklı ve hafif tasarımı, kolay kullanımı ve uzun ömürlü bataryasıyla CLR-OTDR-F3212 saha test ve ölçümlerinde önemli yardımcınız olacaktır.

 


 

İlave İşlevler

  • Optik Güç Ölçer - OPM (-70 ~ +10db or -50 ~ +26db)
  • Optik Işık Kaynağı - OLS ( 1310/1550nm or 850/1300nm)
  • Görünür Işık Kaynağı - VLS (10mW)

 


 

Bölümleri

temel işlevler

 


 

Temel Özellikler

  • Entegre tasarım, akıllı ve sağlam.
  • Küçük ve hafif, taşıması kolay.
  • Çoklu ölçüm modu, kullanımı basit, ölçümü tek bir tuşla bitirin.
  • Ek yapım sürecini izlemek için uygun gerçek zamanlı ölçüm fonksiyonu.
  • Daha yakın hata noktasının doğru konumlandırılması için dahili büyük güçlü görsel lazer kaynağı.
  • Dahili -5dBm kararlı lazer kaynağı.
  • Uyarı işlevi, OTDR modülünün optik sinyal tarafından hasar görmesini önleyebilir.
  • PC ile kontrol etmek veya harici cihaz bağlamak için 2 ana USB ve bir alt USB bağlantı noktası ile entegre edilmiştir.
  • Kullanıcı dostu arayüz, analog klavye desteği.
  • 8G dahili hafıza ile entegre. Depolama 80000'den fazla grup.
  • Raporu işlemek, oluşturmak ve yazdırmak için veri simülasyon yazılımı mevcut.
  • Batarya durum göstergesi
  • Dış ortamda kullanım için uzun süre çalışabilme
  • Görsel Hata Bulucu işlevi
  • Optik Güç ölçer işlevi
  • Optik Işık Kaynağı işlevi
  • Çoklu dalga boyları: 1310/1550nm; 850/1300 nm; 1310/1550/850/1300 nm; 1310/1550/1625 nm; 1310/1490/1550 nm

 


 

7" Kapasitif Dokunmatik Ekran

 

ekran kapasitif dokumnatik

 

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 934
    • Ürün Kodu: CLR-OTDR-F3212
    • Stok Durumu: Stokta var

    Etiketler: OTDR, Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Fiber Test Cihazı, OTDR Test Cihazı, OTDR Testi, Kablo Takip Cihazı, Singlemode OTDR, Multimode OTDR, CLR-OTDR-F3514