ON-FCP-HB120S @ SC-ST SM Simplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

ON-FCP-HB120S @ SC-ST SM Simplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

 

ON-FCP-HB120S # SC-ST Singlemode Simplex Fiber Optik Hibrid Adaptör


 

  • Fiber optik adaptör, iki fiber optik hat arasındaki fiber optik kabloları uzatmak ve fiber portlu cihazları fiber hat sonlandırma noktası ile irtibatlamada kullanılan ara bağlantı ekipmanıdır.
  • SC-ST dişi simplex konnektör girişleri ile patchcord - patchcord veya patch cord - pigtail bağlantıları gerçekleştirilir.
  • Fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarındaki ilgili portlara takılır.
  • Işığın en az kayıpla aktarılmasını sağlar. Fiber optik adaptörler düşük insertion loss özelliğine sahiptir.

Temel Özellikler


  • Singlemode 
  • SC-ST
  • Simplex
  • Hibrid
  • Insertion Loss 0,2 dB
  • Zirconia Sleeve Malzemesi
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FCP-HB120S
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber SayısıSimplex
Fiber Optik Adaptör Özellikleri
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BST/UPC
Dış MalzemeMetal
Insertion Loss0,2dB
Sleeve MalzemesiZirconia
Sök/Tak Sayısı1000

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2097
  • Ürün Kodu: ON-FCP-HB120S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Hibrid Fiber Adaptör, SC-ST Adaptör, SC/ST Adaptör, SC to ST Simplex Adaptör, SC/ST Coupler, SC-ST Hibrid Coupler