ON-FCP-HB200M @ SC-LC MM Duplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

ON-FCP-HB200M @ SC-LC MM Duplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

 

ON-FCP-HB200M # SC-LC Multimode Duplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

Fiber optik adaptör, iki fiber optik hat arasındaki fiber optik kabloları uzatmak ve fiber portlu cihazları fiber hat sonlandırma noktası ile irtibatlamada kullanılan ara bağlantı ekipmanıdır.

SC-LC dişi duplex konnektör girişleri ile patchcord - patchcord veya patch cord - pigtail bağlantıları gerçekleştirilir.

Fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarındaki ilgili portlara takılır.

Işığın en az kayıpla aktarılmasını sağlar. Fiber optik adaptörler düşük insertion loss özelliğine sahiptir.

Temel Özellikler

  • Multimode 
  • SC-LC
  • Duplex
  • Hibrid
  • Insertion Loss 0,3 dB
  • Zirconia Sleeve Malzemesi
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FCP-HB200M
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber SayısıDuplex
Fiber Optik Adaptör Özellikleri
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BLC/UPC
Dış MalzemeMetal
Insertion Loss0,3dB
Sleeve MalzemesiZirconia
Sök/Tak Sayısı1000

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1930
  • Ürün Kodu: ON-FCP-HB200M
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Fiber adaptör, duplex adaptör