ON-MPO-F2XXC @ Fiber Optik 40/100Gbps 12 Core Singlemode PB OS2 MPO Trunk Kablo

İletişime Geçiniz ON-MPO-F2XXC @ Fiber Optik 40/100Gbps 12 Core Singlemode PB OS2 MPO Trunk Kablo

 

12 Core PB Singlemode MPO Trunk kabloları aşağıdaki sipariş kodları ile sipariş edebilirsiniz.

 

ON-MPO-F205C

40/100Gbps F/O Kablo MPO Female to MPO Female SMF OS2 12-Core PB 5M
ON-MPO-F210C40/100Gbps F/O Kablo MPO Female to MPO Female SMF OS2 12-Core PB 10M
ON-MPO-F215C40/100Gbps F/O Kablo MPO Female to MPO Female SMF OS2 12-Core PB 15M
ON-MPO-F220C40/100Gbps F/O Kablo MPO Female to MPO Female SMF OS2 12-Core PB 20M
ON-MPO-F230C40/100Gbps F/O Kablo MPO Female to MPO Female SMF OS2 12-Core PB 30M

 

 

 

ON-MPO-F2XXC @ 40/100Gbps 12 core MPO Dişi-MPO Dişi Singlemode OS2 Trunk Kablo, Polarite B

 

40G/100Gbps fiber optik uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmış, her iki ucu MPO dişi konnektörle sonlandırılmış fiberlerinin bağlantısı Polarite B tipinde yapılmış trunk kablolarıdır.

40G QSFP+ PLR4, 100G QSFP28 PSM4, 400G OSFP DR4/XDR4 and 400G QSFP-DD DR4/XDR4 fiber optik bağlantıları için optimize edilmiştir.

 

Temel Özellikler

  • Konnektör A : MPO Dişi (Pinsiz)
  • Konnektör B : MPO Dişi (Pinsiz)
  • MPO Tipi 12 Core
  • Polarite B Tipi
  • Fiber Tipi Singlemode OS2 (9/125)

Polarite B

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 438
  • Ürün Kodu: ON-MPO-F2XXC
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: MTP/MPO