ON-MPO-TM31XXF @ Fiber Optik 12 Core OM3 MPO Trunk Kablo

İletişime Geçiniz ON-MPO-TM31XXF @ Fiber Optik 12 Core OM3 MPO Trunk Kablo

 

12 Core OM3 MPO Trunk kabloları aşağıdaki sipariş kodları ile sipariş edebilirsiniz.

 

ON-MPO-TM3105FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 5M
ON-MPO-TM3110FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 10M
ON-MPO-TM3115FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 15M
ON-MPO-TM3120FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 20M
ON-MPO-TM3125FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 25M
ON-MPO-TM3130FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 30M
ON-MPO-TM3140FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 40M
ON-MPO-TM3150FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 50M
ON-MPO-TM3175FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 75M
ON-MPO-TM3100FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 12Core OM3 PA 100M

 

 

 

 

Onet ON-MPO-TM31xxF Serisi 12 core MPO female to MPO female OM3 Trunk Kablo


 

Her iki ucu MPO dişi konnektörle sonlandırılmış fiberlerinin bağlantısı Polarite A tipinde yapılmış trunk kablolarıdır.

Fiber kablolamanın yoğun olduğu datacenter içerisinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

 

Temel Özellikler


  • Konnektör A : MPO Dişi (Pinsiz)
  • Konnektör B : MPO Dişi (Pinsiz)
  • MPO Tipi 12 Core
  • Polarite A Tipi
  • Fiber Tipi Multimode OM3 (50/125)

Polarite A

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3055
  • Ürün Kodu: ON-MPO-TM31XXF
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: MTP/MPO, Mpo patch cord, MPO-MPO Patch Cord, OM3 MPO Patch Kablo, Fiber Optik OM3 MPO Kablo, MPO12 OM3, MTP/MPO, MPO Trunk Kablo, Datacenter Kablosu, MPO female to MPO female, MTP/MPO, MTP12, MPO12, MTP12 Trunk Kablo, MTP Fiber Kablo, MPO Fiber Kablo, MTP 24Core, MPO 12CORE, MTP12 PA, MPO12 PA